Konferencja poświęcona przełomowej technologii modelowania sylwetki i ujędrniania skóry

Konferencja poświęcona przełomowej technologii modelowania sylwetki i ujędrniania skóry Icoone Laser oraz laserowej liposukcji Slimlipo 3D.

Ekspertami podczas spotkania byli dr Zofia Bochen, specjalista chirurgii plastycznej z Kliniki Elite, która opowiedziała o zaletach najbardziej komfortowej metody usuwania tkanki tłuszczowej SlimLipo 3D, dla wszystkich tych, którzy nie mogą się z nią uporać za pomocą odpowiedniej diety lub ćwiczeń. Agnieszka Grzegorczyk, Managing Director z firmy Mrotex Group, przedstawiła najnowszą technologię Icoone Laser. Spotkanie uświetniła obecność m.in. Aleksandry Pyrkowskiej – Malec, aktorki.

ICOONE LASER to innowacyjne połączenie masażu podciśnieniowego ze światłem LED i laserem. Jest to rewolucyjny zabieg do modelowania sylwetki oraz walki z wszelkimi oznakami starzenia się skóry. Doskonale sprawdza się w redukcji cellulitu, zlokalizowanego tłuszczu, obrzęków, a także w skutecznym ujędrnianiu skóry ciała i twarzy.

ICOONE LASER oddziałuje na skórę poprzez połączenie masażu zmechanizowanych rolek z mikrootworami wraz ze światłem LED i laserem. Połączenie tych technologii pozwala na bardzo precyzyjną stymulację tkanki łącznej wliczając w to najdelikatniejsze obszary takie jak oczy, dekolt, biust oraz wewnętrzna strona ud i ramion.

Skumulowane działanie trzech technologii w jednym zabiegu daje długotrwałe efekty w modelowaniu i ujędrnianiu skóry oraz wspomaga pracę układu limfatycznego. Efekt termiczny lasera przyspiesza lokalną redukcję tkanki tłuszczowej, podczas gdy światło LED zwiększa elastyczność skóry.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone