5 najlepszych zabiegów na zmarszczki wokół oczu

Okolice oczu odgrywają dużą rolę w wyglądzie całej twarzy. Niestety wraz z wiekiem skóra traci na jędrności, a pierwsze objawy starzenia można zauważyć właśnie wokół oczy, gdzie zlokalizowane są zmarszczki i kurze łapki. Jest to nieunikniony proces, który wpływa na obniżenie estetyki centralnej części twarzy, a także  na nasz komfort psychiczny i poczucie własnej wartości. Choć upływu lat nie zatrzymamy,  to całe szczęście dzięki odpowiednim zabiegom możemy skutecznie opóźnić oznaki starzenia się skóry,  zredukować zmarszczki i widocznie odmłodzić  naszą twarz.

Jak usunąć zmarszczki wokół oczu?

Wśród najskuteczniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które pozwalają wygładzić i zredukować zmarszczki zlokalizowane w okolicach oczu, wymienia się zwykle:

Botoks

Zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej potocznie jest nazywany botoksem. Preparat blokuje przechodzenie bodźców z nerwów do mięśni powiązanych z mimiką twarzy. Działanie to zapobiega nadmiernemu skurczowi mięśni, marszczeniu i fałdowaniu skóry. Toksyna botulinowa działa jedynie na obszar mięśni, który został poddany zabiegowi. Pozostałe mięśnie funkcjonują bez zmian. Efekty odpowiednio przeprowadzonego zabiegu oraz dobrania wystarczającej ilości preparatu, wyglądają naturalnie i przynoszą efekt wyraźnego spłycenia zmarszczek.

Kwas hialuronowy

Zabiegi przeciwzmarszczkowe wykorzystujące kwas hialuronowy są bardzo popularne, stąd też często wykorzystuje się je do spłycenia zmarszczek wokół oczu. Kwas hialuronowy zawiera polisacharyd, który naturalnie występuje w organizmie każdego człowieka, stąd zabiegi z jego wykorzystaniem są bardzo dobrze tolerowane przez naszą skórę. Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, pozbędziemy się niechcianych zmarszczek, wygładzimy i ujedrnimy wybrane obszary skóry, a także odżywimy ją i nawilżamy.

Mezoterapia

Mezoterapia to zabieg usuwający zmarszczki wokół oczu, który  polega na wstrzykiwaniu pod skórę specjalnie dobranych substancji, których działanie redukuje objawy starzenia się skóry i im zapobiega. Mezoterapia pobudza produkcję dzięki kolagenu i elastyny, co sprawia, że już po pierwszym zabiegu skóra staje się wygładzona, nawilżona i pełna blasku. Aby móc cieszyć się widocznymi efektami mezoterapii zalecane jest skorzystanie z serii zabiegów. Podjęcie się kolejnych zabiegów pobudza proces regeneracji skóry, co w widoczny sposób opóźnia proces starzenia się. Efektami dobrze wykonanej serii mezoterapii  jest odmłodzona twarz, wygładzenie i redukcja zmarszczek.

Osocze bogatopłytkowe

Jest to substancja, którą pozyskuje się z wcześniej pobranej krwi pacjenta. Po odpowiednim przygotowaniu osocze wstrzykiwane jest pod skórę. Dzięki zastosowaniu osocza bogatopłytkowego stan skóry znacznie się poprawia, następuje silna redukcja zmarszczek oraz regeneracja. Terapie wykorzystujące tę metodę wpływają na zwiększenie stymulacji tworzenia się kolagenu, który jest odpowiedzialny za młody wygląd skóry.

Zabieg Dermapen 4

Dermapen jest to małe urządzenie, które zawiera jednorazową głowicę z cienkimi igłami. Przed zabiegiem na skórę nakłada się krem znieczulający oraz dezynfekujący. Po wybraniu preparatu wykonuje się serię zakłuć igłami pulsującymi. W wyniku zabiegu skóra jest dobrze nawilżona, rozświetlona i napięta. Zmarszczki są widocznie zredukowane, a skóra odzyskuje młodszy wygląd.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(więcej)
(więcej)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(więcej)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(więcej)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności