Depilacja laserowa – jaki laser wybrać? Który laser usuwa jasne włosy?

Depilacja laserowa najskuteczniejszą metodą na pozbycie się zbędnego owłosienia. Panie coraz częściej decydują się na zabieg depilacji laserowej, umożliwia ona  trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia, co przekłada się na gładką skórę i na codzienny komfort.

Co to jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to alternatywa dla mechanicznych metod usuwania owłosienia. W trakcie zabiegu wykorzystuje się specjalny laser, którego działanie po zbliżeniu do skóry niszczy cebulkę włosa wraz z jej korzeniami. Dzieje się tak, ponieważ melanina, która nadaje włosom ciemny kolor, pochłania wiązkę światła lasera, co nieodwracalnie uszkadza mieszki włosowe. Dzięki temu efekt depilacji laserowej jest trwały i pozostawia naszą skórę idealnie gładką na wiele miesięcy.

Jaki laser wybrać do depilacji laserowej?

Salony medycyny estetycznej oferują zabiegi z wykorzystaniem różnych laserów. Klinika Elite posiada trzy urządzenia do depilacji laserowej, które skutecznie radzą sobie z niechcianym owłosieniem, także w przypadku jasnych włosów i wrażliwej skóry.

Jest to niezmiernie ważne, ponieważ do niedawna osoby o wrażliwej skórze lub jasnych włosach często zrezygnowały z tej formy depilacji, obawiając się podrażnień lub braku efektów.

Nasze Pacjentki przed każdym zabiegiem depilacji laserowej odbywają wizytę kwalifikacyjną, podczas której dobiera się optymalny typ lasera dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Pacjentek.

gładkie na dłużej

Depilacja laserowa dla wrażliwej skóry – laser Vectus

Laser Vectus jest to najnowocześniejsze urządzenie, które jako jedyne na świecie posiada specjalny czujnik, który określa poziom melaniny w skórze każdego Pacjenta. Na początku depilacji czytnik przykłada się do miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi. Urządzenie automatycznie odczytuje poziom melaniny w skórze i na tej podstawie generuje odpowiednio dobrane parametry. Dzięki temu działanie lasera jest bezpieczne oraz skuteczne. Ryzyko wystąpienia poparzeń jest zmniejszone do minimum, a cała depilacja staje się bardziej efektywna. Ta metoda depilacji laserowej, jest coraz częściej wybierana ze względu na dużą precyzyjność, dokładność oraz satysfakcjonujące efekty.

Depilacja laserowa dla jasnych włosów – laser Thunder

Laser Thunder jest to urządzenie, którego działanie oparte jest na emisji fal o dwóch różnych długościach. Dzięki temu można idealnie dopasować parametry urządzenia do skóry pacjenta oraz koloru włosów. Na skuteczność zabiegu nie wpływa pigment włosów. W przypadku kobiet, które mają ciemne owłosienie w okolicy pach i innych części ciała zabieg depilacji laserowej jest równie skuteczny, jak u kobiet z jasnymi włosami. Dodatkowo działanie dwóch fal wpływa na to, że jednocześnie niszczona jest łodyga oraz cebulka włosa. Zaletami depilacji laserowej tą metodą są trwałe efekty oraz szybki czas trwania całej procedury.

Depilacja laserowa dla  każdego typu cery – laser Cutera

Laser Cutera wyróżnia się tym, że jego działanie nie wywołuje reakcji melaniny znajdującej się w skórze, tylko od razu wnika w głębsze warstwy, niszcząc trwale komórki zarodkowe włosa. Dzięki temu możemy skutecznie pozbyć się owłosienia, nie podrażniając przy tym skóry. Laser Cutera działa zadowalająco przy każdej pigmentacji włosów i może być stosowany przy wszystkich kolorach skóry. Ta metoda wybierana jest ze względu na swoją skuteczność, brak podrażnień oraz możliwość wykonania nawet u osób z ciemnym kolorem skóry.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(więcej)
(więcej)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(więcej)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(więcej)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności