Dieta i ćwiczenie nie działają? Czas na Emslimming!

Przynajmniej raz w życiu każdy z nas stosował dietę lub trening, które miały wymodelować  nasze ciało. Stąd, doskonale wiemy, że utrata kilogramów i centymetrów z konkretnych partii ciała nie jest rzeczą łatwą, a dieta i wielogodzinne ćwiczenia nie zawsze przynoszą oczekiwany rezultat. Co zrobić, aby spalić tkankę tłuszczową w wybranych partiach? Jest tylko jedno rozwiązanie — Emslimming

Jak wyszczuplić konkretne partie ciała?

Dieta i ćwiczenia — to zazwyczaj słyszymy, gdy pytamy o sposób na wyszczuplenie naszego ciała. Niestety nie daje nam to gwarancji, że spalimy tkankę tłuszczową w miejscach, na których najbardziej nam zależy, czyli np. na brzuchu lub po wewnętrznej stronie ud. Choć wielu trenerów podkreśla, że połączanie ćwiczeń wzmacniających na daną partię ciała z treningiem cardio może pomóc w osiągnięcie tego efektu, to nadal nie istnieje skuteczny trening lub dieta ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej w wybranej części ciała.

Wyszczuplenie wybranych partii jest możliwe jedynie dzięki zastosowaniu odpowiednich zabiegów medycyny estetycznej. Jednym z takich zabiegów jest elektrostymulator mięśni  Emslimming, który stymuluje pracę naszych mięśni tak jak podczas intensywnego treningu. Dzięki temu mamy możliwość wyrzeźbienia mięśni konkretnych fragmentów ciała i spalenia tkanki tłuszczowej.

Dla kogo Emslimming?

Emslimmig to zabieg skierowany głównie do osób, które bezskutecznie walczą z tkanką tłuszczową w wybranych partiach ciała oraz mają problem ze zbudowaniem masy mięśniowej i wyrzeźbieniem mięśni.

Z zabiegu mogą skorzystać zarówno Panie jak i Panowie w przypadku:

 • gdy trening i dieta nie przynoszą oczekiwanych rezultatów
 • potrzeby spalenia opornej tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach i ramionach
 • chęci uniesienia i ujędrnienia pośladków
 • wiotkiej skóry ramion wymagającej ujędrnienia
 • potrzeby wzmocnienia mięśni w wybranych partiach ciała
 • rozstępu mięśnia prostego brzucha, również po ciąży.

Emslimming — efekty zabiegu?

Efekty Emslimmig można porównać do efektów wielogodzinnego treningu, z tym że jedna sesja Emslimming trwa około 30-40 minut i nie wymaga od nas żadnego wysiłku. Podczas zabiegu nasze mięśnie są stymulowane za pomocą specjalnych głowic, które wytwarzają pole elektromagnetyczne. W ten sposób nasze mięśnie mimowolnie się kurczą, a tkanka tłuszczowa jest spalana.

Stymulacja mięśni za pomocą Emslimming to skuteczny sposób na spalenie miejscowej tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie mięśni i ujędrnienie skóry w wybranych częściach ciała.

Efekty Emslimming:

 • płaski i wyrzeźbiony brzuch
 • smukłe ramiona z ładnie zarysowanymi mięśniami
 • jędrne i uniesione pośladki
 • mocne i wytrzymałe mięśnie
 • ładnie wyrzeźbione i uwidocznione mięśnie w wybranych partiach ciała
 • spalenie tkanki tłuszczowej
 • redukcja tkanki tłuszczowej o około 20% po 4 zabiegach
 • zwiększenie masy mięśniowej o 16% po 4 zabiegach

Emslimming – ile zabiegów i kiedy pierwsze efekty?

Zazwyczaj wystarczą 4 sesje zabiegowe, aby uzyskać zadowalający efekt wyszczuplenia ciała i wyrzeźbienia mięśni. Pierwsze rezultaty widoczne już po dwóch zabiegach Emslimming.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(więcej)
(więcej)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(więcej)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(więcej)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności