Osocze bogatopłytkowe pod oczy

Zmarszczki, cienie i worki pod oczami to defekty estetyczne, które znacząco wpływają na wygląd naszej twarzy. Dodają nam lat i sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną i niewyspaną. Osocze bogatopłytkowe to “naturalny lifting”, który w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Jest bezpieczny, przynosi szybkie rezultaty i wspaniale rewitalizuje skórę, nadając jej promiennego i zdrowego wyglądu.

Osocze bogatopłytkowe pod oczy – co to za zabieg i jak przebiega?

Osocze bogatopłytkowe, nazywane też “wampirzym liftingiem” to zabieg mezoterapii, podczas którego do skóry wstrzykiwane są nasze płytki krwi. W tym celu tuż przed przystąpieniem do zabiegu pobiera się od Pacjenta krew, która jest następnie odwirowywana. W ten sposób uzyskuje się skoncentrowane płytki krwi, które stanowią naturalny preparat do wstrzykiwania w skórę. Płytki krwi zawierają w swoim składzie unikatowe czynniki wzrostu, które pobudzają produkcję nowego kolagenu i elastyny, co regeneruje naszą skórę oraz  przywraca jej jędrność i młody wygląd.

Mezoterapia to zabieg, który pobudza procesy regeneracyjne naszej skóry za pomocą jej kontrolowanego uszkodzenia, czyli wielu nakłuć (igłą lub specjalna głowica z wieloma igłami np. Dermapen). Pozornie uszkodzona skóra, uruchamia procesy odnowy, w efekcie czego zwiększa się mikrokrążenie, produkowany jest nowy kolagen i elastyna, a podane podskórnie osocze bogatopłytkowe potęguje cały proces regeneracji.

Efekty stosowania osocza bogatopłytkowego pod oczy

Mezoterapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego pod oczy przynosi wspaniałe rezultaty. Już po pierwszy zabiegu skóra pod oczami jest widocznie wygładzona, ujędrniona i jaśniejsza. Wykonanie serii zabiegów skutecznie likwiduje zmarszczki pod oczami, kurze łapki oraz cienie i worki.

Efekty osocza bogatopłytkowego utrzymują się około roku. Jest to jednak kwestia indywidualna. Regularne stosowanie kuracji osoczem przedłuża ten okres.

Efekty osocza bogatopłytkowego pod oczy:

 • wygładzone zmarszczki i kurze łapki
 • zlikwidowane cienie i worki pod oczami
 • podniesienie opadającej powieki
 • zmniejszona opuchlizna pod oczami
 • wygładzona i jędrna skóra o młodym wyglądzie
 • polepszenie jakości skóry.

Osocze bogatopłytkowe pod oczy — ile zabiegów?

Liczba zabiegów jest ustalana indywidualnie podczas wizyty kwalifikacyjnej. Jest ona uzależniona od stanu skóry pacjenta i jego oczekiwań względem finalnego efektu. Najczęściej seria 4 zabiegów wystarczy, aby uzyskać efekt odmłodzenia i wygładzenia skóry.

Przeciwwskazania do stosowania osocza bogatopłytkowego pod oczy

Osocze bogatopłytkowe to bezpieczny zabieg, obarczony znikomym ryzykiem powikłań i niepożądanych odczynów skórnych. Nasze płytki krwi, to najbezpieczniejszy z preparatów, jaki możemy zastosować. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań do wykonania zabiegu, głównie ze względu na metodę podania osocza, czyli mezoterapię. Są to:

 • problemy z krzepliwością krwi
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • nowotwory
 • choroby autoimmunologiczne
 • stany zapalne skóry i oczu
 • ciąża i laktacja.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(więcej)
(więcej)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(więcej)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(więcej)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności