Depilacja laserowa dla mężczyzn

Depilacja laserowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, także u mężczyzn. Stanowi ona doskonałą i bardzo skuteczną alternatywę dla tradycyjnego, mechanicznego golenia. Dzięki zabiegowi Panowie mogą na długi czas pozbyć się nadmiernego owłosienia w kłopotliwych sferach takich pachy, plecy, klatka piersiowa i nie tylko!

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to  nieinwazyjna metoda, która pozwala na trwałe usunięcie owłosienia, poprzez zniszczenie mieszków włosowych przy pomocy wiązki światła lasera. Podczas zabiegu laser emituje intensywne światło, które jest pochłaniane przez melaninę, czyli barwnik znajdujący się w mieszkach włosowych. W wyniku tego procesu energia świetlna jest przekształcana w ciepło, które niszczy komórki odpowiedzialne za wzrost włosów, a tym samym hamuje ich ponowny wzrost.

Kiedy depilacja laserowa dla mężczyzn jest dobrym pomysłem?

Odpowiedź jest prosta — zawsze! Jest to bezpieczna,  skuteczna i relatywnie szybka metoda usuwania owłosienia. Efekty depilacji laserowej są trwałe, co oznacza, że Panowie nie muszą już regularnie korzystać z innych metod usuwania owłosienia, takich jak golenie czy woskowanie. Jest to zatem zarówno większy komfort, jak i duża oszczędność czasu. Co więcej, zanika nie tylko niechciane owłosienie, ale także problemy takie jak podrażniona skóra po goleniu czy też wrastające włosy.

Depilacja laserowa może być stosowana na różnych częściach ciała. Panowie najczęściej decydują się na trwałe usunięcie owłosienia na:

 • plecach
 • klatce piersiowej
 • brzuchu
 • rękach
 • nogach
 • okolicach intymnych.

W zależności od preferencji Panowie mogą wybrać zabieg depilacji laserowej na wybranych obszarach ciała lub na całym ciele.

Depilacja laserowa dla mężczyzn — korzyści

Największą zaletą depilacji laserowej jest jej długotrwały efekt. Gładka skóra, bez konieczności codziennego golenia, czy też stosowania dosyć bolesnej depilacji woskiem to duży komfort, zwłaszcza w przypadku dużych obszarów takich jak płacy lub klatka piersiowa.

Oto główne zalety depilacji laserowej:

 • Skuteczność. Depilacja laserowa jest jedyna tak skuteczną metodą usuwania niechcianego owłosienia. Pozwala na uzyskanie idealnie gładkiej skóry, nawet w partiach o nadmiernym owłosieniu. Dzięki temu Panowie mogą czuć się bardziej atrakcyjni i pewni siebie.
 • Trwałe efekty. Panowie nie muszą już regularnie korzystać z innych metod usuwania owłosienia, takich jak golenie czy woskowanie.
 • Bezpieczeństwo. Jest metoda bezpieczna i małoinwazyjna. Minimalizuje ryzyko podrażnień skóry i innych skutków ubocznych. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod usuwania owłosienia, takich jak golenie czy woskowanie, depilacja laserowa nie powoduje skaleczeń czy też zacięć.
 • Dzięki długotrwałym efektom, Panowie nie muszą pamiętać o regularnym usuwaniu owłosienia.
 • Brak dyskomfortu. Zabieg jest stosunkowo bezbolesny i nie powoduje nieprzyjemnych doznań tak jak w przypadku depilacji woskiem.
 • Możliwość usuwania owłosienia z różnych części ciała. Depilacja laserowa może być stosowana na różnych częściach ciała, takich jak plecy, klatka piersiowa, brzuch, ręce, nogi oraz okolice intymne.

Depilacja laserowa dla mężczyzn Warszawa

Klinika Elite w Warszawie posiada jedne z najmocniejszych laserów na rynku — Vectus, Cutera i Thunder. Dzięki temu mamy możliwość dobrania lasera odpowiedniego do indywidualnych cech skóry i owłosienia pacjenta. Co przekłada się na skuteczność zabiegu i satysfakcję naszych Pacjentów.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności