Umów się na wizytę

Badania laboratoryjne Warszawa

Badania laboratoryjne Warszawa — profesjonalna obsługa, szybkie terminy, zrównoważone ceny, wyniki on-line

Szukasz przyjaznego Pacjentowi punktu pobrań w Warszawie? Klinika Elite to miejsce, gdzie komfortowo i bez stresu wykonasz badania laboratoryjne. Korzystamy z usług akredytowanej sieci laboratoriów medycznych Diagnostyka. Dzięki temu nasi Pacjenci mają pewność, że pobrane próbki trafią do laboratorium, w którym zostaną zbadane w sposób kompetentny i rzetelny, z zachowaniem surowych standardów i norm jakości (m.in. ISO 17025). Co więcej, mogą skorzystać z udogodnień takich jak szybki dostęp do wyników on-line – wyniki badań są zazwyczaj dostępne jeszcze tego samego dnia.

Badania laboratoryjne Warszawa — dlaczego warto wybrać Klinikę Elite?

Klinika Elite w Warszawie od wielu lat  wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług. W celu podwyższenia komfortu naszych Pacjentów, stale rozszerzamy naszą ofertę, aby była jak najbardziej kompleksowa. Stąd obok szerokiej oferty zabiegów medycyny estetycznej, specjalistycznych konsultacji lekarskich, kosmetologicznych i trychologicznych, Pacjenci mogą skorzystać także z badań laboratoryjnych w Warszawie. Jest to duże ułatwienie dla Pacjentów przygotowujących się do zabiegu w naszej Klinice, korzystających z konsultacji naszych lekarzy, ale także dla wszystkich osób, które chcą wykonać badania laboratoryjne w komfortowych warunkach, bez długiego oczekiwania w kolejce, w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.

Badania laboratoryjne w Warszawie w Klinice Elite to:

 • Profesjonalna obsługa. Klinika Elite może pochwalić doświadczonym i zaangażowanym personelem medyczny, który pracuje z najwyższą starannością i troską, aby zapewnić wszystkim naszym Pacjentom kompleksową i profesjonalną obsługę.
 • Szybkie terminy. Rozumiemy, że czas jest kluczowy, szczególnie kiedy chodzi o zdrowie. Dlatego wybraliśmy laboratorium medyczne Diagnostyka, które cieszy się ogromnym zaufaniem Pacjentów, a także stawia na szybkie terminy realizacji badań laboratoryjnych. Dzięki temu nasi Pacjenci mogą skorzystać z odbioru wyników w formie online, które w większości przypadków są dostępne jeszcze tego samego dnia (z wyjątkiem badań, które wymagają dłuższego czasu realizacji np. 48 godzin).
 • Zrównoważone ceny. Jakość nie zawsze musi wiązać się z dużymi kosztami. Dążymy do tego, aby wysokiej jakości diagnostyka była osiągalna dla każdego, dlatego ceny badań laboratoryjnych w naszej Klinice są zrównoważone i niewygórowane.
 • Wyniki online. Rozumiejąc dzisiejsze potrzeby Pacjentów, wybraliśmy laboratorium medyczne, które oferuje dostęp do wyników badań laboratoryjnych Dzięki temu nasi Pacjenci mogą szybko i wygodnie sprawdzić wyniki — z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Badania laboratoryjne Warszawa — przed planowanym zabiegiem

Badania laboratoryjne odgrywają kluczową rolę w kontekście przygotowania Pacjenta do planowanego zabiegu lub operacji. Przed planowanym zabiegiem lekarz zleca zestaw badań, które pomogą ocenić ogólny stan zdrowia Pacjenta, czy też wykryć schorzenia, które mogą wpłynąć na przebieg procedury. Jeśli wyniki wskazują na jakiekolwiek odstępstwa od normy, lekarze mogą podjąć decyzję o przełożeniu terminu lub podjąć odpowiednie kroki, takie jak terapia lekami czy zmiana planu leczenia. Wszystko to  przekłada się na bezpieczeństwo i skuteczność operacji lub zabiegu, minimalizując ryzyko powikłań i zapewniając optymalne rezultaty.

Rola badań laboratoryjnych w diagnostyce

Badania laboratoryjne stanowią fundament diagnostyki medycznej. To poprzez analizę próbek takich jak krew, mocz czy płyny ustrojowe możliwe jest wczesne wykrywanie wielu chorób oraz monitorowanie postępu terapii. Wyniki badań laboratoryjnych dostarczają cennych informacji lekarzom, pozwalając im podejmować trafne decyzje w zakresie dalszego leczenia.

Jak przygotować się do badań laboratoryjnych?

Przygotowanie do badań laboratoryjnych ma istotny wpływ na wiarygodność otrzymanych wyników. Warto przestrzegać kilku ogólnych zasad.

 • Dieta i alkohol: Przez 2-3 dni przed wizytą w punkcie pobrań zaleca się unikać spożywania alkoholu. Jeśli możliwe, ogranicz również wysiłek fizyczny dzień przed badaniem.
 • Ograniczenia spożywania pokarmów i napojów. 12 godzin przed badaniem krwi nie spożywaj posiłków, a także nie pij niczego innego niż wodę.
 • Palenie papierosów. Co najmniej na godzinę przed badaniem powstrzymaj się od palenia papierosów.
 • Leki. Jeśli przyjmujesz na stałe leki, przed pobraniem skonsultuj się z lekarzem, czy powinieneś je przyjąć przed badaniem. Niektóre leki mogą wpłynąć na wyniki badań.
 • Specjalna dieta. W niektórych przypadkach, przy analizie krwi, moczu lub kału, konieczne może być przestrzeganie specjalnej diety przez pewien czas przed badaniem. Wtedy to lekarz udzieli Ci szczegółowych wskazówek.

W przypadku analizy moczu lub kału pamiętaj o  dodatkowych zaleceniach:

 • Mocz. Przed pobraniem próbki moczu, zadbaj o higienę miejsc intymnych — przemyj je samą wodą i osusz jednorazowym ręcznikiem. Pamiętaj, aby zebrać do pojemnika pierwszy poranny mocz, ale jego środkowy strumień.
 • Kał. Aby zbadać kał, wypróżnij się do czystego naczynia, uprzednio wyparzonego i osuszonego. Następnie, używając łyżeczki, przenieś kilka próbek z różnych części stolca do pojemnika transportowego, wypełniając go w połowie. Upewnij się, że pojemnik jest szczelnie zamknięty.

Pamiętaj, że przed badaniami zawsze możesz skonsultować się z naszym personelem medycznym, który udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Umów się na wizytę

Badania laboratoryjne Warszawa — cennik

Poniżej znajduje się cennik  badań laboratoryjnych,
dostępnych w naszej Klinice na Złotej 61 w Warszawie.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności