Umów się na wizytę

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna jest dziedziną medycyny, która pomaga pacjentom dokonać korekty rozmaitych niedoskonałości ciała – wrodzonych lub nabytych. Zabiegi chirurgii estetycznej umożliwiają pozbycie się kompleksów wynikających z niesatysfakcjonującego wyglądu. Wyspecjalizowani lekarze chirurdzy są artystami, którzy potrafią wydobyć piękno przy pomocy odpowiedniego zabiegu plastycznego. Chirurgia plastyczna pomaga wymodelować sylwetkę, usunąć zmiany skórne, dokonać korekty nosa i odstających uszu czy powiększyć piersi. Doświadczeni specjaliści dbający o bezpieczeństwo pacjentów to gwarancja komfortu, rewelacyjnych efektów i poprawy samooceny.

Operacje plastyczne i zabiegi estetyczne

W Klinice Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki wykonujemy liposukcję laserową, która pozwala wysmuklić figurę w miejscach, gdzie odchudzanie nie przynosi spodziewanych efektów pomimo diety i intensywnych ćwiczeń. Najczęściej wykonywana jest liposukcja brzucha, ud, pośladków, ramion oraz podbródka.

Zabiegiem umożliwiającym skuteczne modelowanie sylwetki jest lipoliza laserowa, która oprócz redukcji tkanki tłuszczowej pozwala jednocześnie ujędrnić skórę. Dzięki temu unika się efektu wiotkiej, obwisłej skóry. Metoda ta jest unikalna ze względu na użycie fal laserowych, które gwarantują optymalny, niemal natychmiastowy efekt. Sprawdza się także w przypadku leczenia ginekomastii.

Specjalistyczna chirurgia estetyczna

Przeprowadzamy zabiegi powiększania piersi oraz zmniejszenia biustu wykonywane za pomocą dostosowanych do potrzeb pacjentów metod. Oferujemy powiększanie biustu implantami oraz z wykorzystaniem własnej tkanki tłuszczowej pacjentki pozyskanej podczas zabiegu liposukcji.

Wśród zabiegów chirurgii estetycznej znajduje się plastyka powiek górnych oraz plastyka powiek dolnych, które mogą zostać przeprowadzone również za pomocą lasera. Plastyka uszu pozwala nadać zadowalający wygląd małżowinom usznym. Zabiegiem, który ma dla pacjentek duże znaczenie jest plastyka brodawek korygująca kształt oraz wielkość brodawek i sutków.

Alternatywę dla operacji plastycznych stanowi medycyna estetyczna, która nie posiada inwazyjnego charakteru i wykorzystuje między innymi nowoczesne zabiegi laserowe.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności