Umów się na wizytę

Chirurgia plastyczna

Plastyka powiek

Plastyka powiek

Plastyka powiek to skuteczny zabieg umożliwiający między innymi leczenie problemu zwiotczałej skóry powieki oraz worków pod oczami. Polega na usunięciu nadmiaru wiotkiej skóry oraz ewentualnie niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej.

Korekta powiek przynosi doskonałe i trwałe efekty w postaci podniesienia powiek, przywrócenia młodzieńczego i zdrowego wyglądu okolic oczu oraz właściwego konturu i kształtu powiek. Zabieg wykonywany jest ze względów estetycznych, a także zdrowotnych.

Plastyka powiek górnych

Plastyka powiek górnych jest zabiegiem niwelującym opadającą na oczy skórę. Polega na nacięciu skóry powiek w ich naturalnej fałdzie, czyli załamaniu powieki górnej. Następnie wycinany jest nadmiar wiotkiej skóry oraz ewentualnie nadmiar tkanki tłuszczowej. Rana zamykana jest bardzo cienkimi szwami, dzięki czemu blizna jest praktycznie niezauważalna.

Efektem korekty powiek górnych jest młodszy oraz bardziej wypoczęty wygląd twarzy. Skóra powiek staje się gładka i bardziej napięta, a zmarszczki wokół oczu mniej widoczne. Jeśli Pacjent borykał się z problemem ograniczonego polu widzenia bądź przepuklin tłuszczowych, po zabiegu plastyki powiek górnych odczuje dużą poprawę oraz odzyska głębię spojrzenia. Ostateczny efekt zauważalny jest po kilku tygodniach.

Plastyka powiek dolnych

Plastyka powiek dolnych to operacja, która umożliwia zniwelowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zwiotczałej skóry z dolnej części oka. Podczas korekty powiek dolnych nacina się skórę powieki dolnej poniżej brzegu rzęs. Następnie usuwa się nadmiar skóry i mięśni oraz ewentualnie tłuszczu. Rana zamykana jest specjalnymi szwami, dzięki którym blizna jest praktycznie niewidoczna.

Po operacji powiek dolnych znikają worki pod oczami i zwiotczała skóra dolnych powiek. Wygładzona skóra nadaje twarzy młodszy wygląd. Efekt jest długotrwały i utrzymuje się nawet przez 10-20 lat.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności