Chirurgia plastyczna

Plastyka powłok brzusznych

Plastyka powłok brzusznych

Abdomionoplastyka – plastyka powłok brzusznych – pozwala na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, skóry ze środkowej i dolnej części brzucha. Często zabieg ten polega także na modelowaniu sylwetki, akcentowaniu talii, co dodaje pacjentkom kobiecości i pozwala im odzyskać poczucie atrakcyjności fizycznej, przezwyciężyć kompleksy. Plastyce powłok brzusznych poddają się coraz częściej nie tylko kobiety, ale także mężczyźni.

Co poprzedza zabieg?

Jak każdy zabieg chirurgiczny także plastyka powłok brzusznych wymaga wizyty konsultacyjnej oraz wykonania szeregu badań diagnostycznych określających stan zdrowia pacjenta. Podczas pierwszej wizyty lekarz ma sposobność poznać bliżej jego wywiad chorobowy oraz przybliżyć przebieg wykonania plastyki powłok brzusznych. Zabieg wykonywany jest z zastosowaniem znieczulenia ogólnego i wymaga dwudniowej hospitalizacji.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Wyraźnym przeciwwskazaniem do jego wykonania są choroby nerek, choroby metaboliczne (w szczególności cukrzyca), choroby układu krążenia, także znaczna otyłość. Plastyka powłok brzusznych jest zabiegiem obarczonym pewnym ryzykiem powikłań – infekcji, powstawania bliznowców, skrzepów, uszkodzeń nerwów. Dlatego bardzo ważne jest zastosowanie się do zaleceń lekarza, w szczególności należy nosić opatrunek oraz ubranie uciskowe, unikać wysiłku fizycznego, ekspozycji ran na działanie promieni słonecznych, gorącej wody.

Efekty zabiegu

PRZED
PO

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
Od 12000zł 4h Chirurg plastyk Tak Tak ogólne 2-4 tygodnie

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(więcej)
(więcej)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(więcej)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(więcej)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności