Umów się na wizytę

Chirurgia plastyczna

Powiększanie piersi

Powiększanie piersi

Biust jest jednym z kobiecych atrybutów, który bardzo mocno wpływa na samoocenę. Niesymetryczne, zbyt małe bądź niewystarczająco jędrne piersi mogą mieć duży wpływ na poczucie atrakcyjności każdej kobiety. Dlatego na powiększenie piersi decyduje się bardzo wiele Pacjentek marzących o idealnym biuście. Dzięki dostępności różnych metod powiększania biustu możliwe jest osiągnięcie rozmaitych efektów estetycznych.

Metody powiększania biustu

W klinice Elite oferujemy nowoczesne metody powiększania biustu za pomocą implantów oraz tkanki tłuszczowej. W przypadku implantów Pacjentki mają do wyboru implanty okrągłe, profilowane oraz teksturowane. Zróżnicowane kształty wkładek oraz ich wielkość pozwalają na uzyskanie wymarzonych rezultatów. Jedną z metod powiększania biustu jest zabieg z wykorzystaniem implantów  m.in. firmy MENTOR z efektem push-up, które są bardzo naturalne w dotyku. Wśród metod wykorzystujących tkankę tłuszczową jest zabieg lipoliftingu wykonywany za pomocą specjalnej wirówki – nowoczesnej wirówki do separacji tkanki tłuszczowej i przeszczepiania je w inne miejsca na ciele.W naszej klinice korzystamy również z systemu, którego działanie oparte jest na zasadzie „rozciągania tkanek” i wypełniania wolnych przestrzeni tkanką tłuszczową Pacjentki poddanej zabiegowi. Powiększanie piersi możliwe jest też dzięki Body Jet ® – innowacyjnej metodzie liposukcji bez skalpela pozwalającej na bezpieczne i niemalże bezbolesne odessanie oraz przeszczepienie tłuszczu.

Nowoczesne powiększanie biustu

Za pomocą odpowiedniej metody powiększania biustu można wymodelować oraz zwiększyć rozmiar piersi. O wyborze rodzaju operacji biustu decydują indywidualne oczekiwania Pacjentki, a także jej warunki anatomiczne i względy medyczne. W naszej klinice zabieg powiększania biustu wykonywany jest przez lekarzy specjalizujących się w chirurgii plastycznej. Stosujemy nowoczesne metody gwarantujące bezpieczeństwo, komfort podczas operacji oraz satysfakcjonujące efekty.

Naszym Pacjentkom mającym z kolei kłopoty z naturalnie dużym biustem oferujemy operację zmniejszenia piersi. Kobiety chcące poprawić wygląd i atrakcyjność piersi mogą zdecydować się na zabieg mastopeksji, czyli chirurgicznego podniesienia piersi. Nasi specjaliści wykonują również plastykę brodawek, która jest skutecznym zabiegiem w przypadku różnorodnych problemów medycznych oraz estetycznych.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności