Chirurgia plastyczna

Implanty firmy MENTOR

Implanty firmy MENTOR

Zabieg powiększenia piersi implantami jest jednym z najczęściej wybieranych przez kobiety, które marzą o większym i bardziej kształtnym biuście. Przez lata rozwoju medycyny, na rynek wprowadzane były coraz nowocześniejsze modele implantów. Poprawiała się ich miękkość, opracowywano innowacyjne struktury, a wszystko po to, aby piersi wyglądały pięknie i jednocześnie naturalnie. Od wielu lat marka MENTOR jest liderem na rynku produktów medycznych w ponad 60 krajach, w tym w Polsce. Wieloletnie badania pozwoliły na stworzenie produktów, które cechuje bezkompromisowa jakość i najwyższy poziom bezpieczeństwa, a także innowacyjność. Najnowsze implanty MENTOR to rozwiązanie na miarę XXI wieku.

Jakie są rodzaje implantów MENTOR?

Ze względu na potrzeby idealnego dopasowania implantu do potrzeb pacjentki marka MENTOR stworzyła implanty o budowie okrągłej oraz implanty profilowane. Każdy z rodzajów występuje w różnych objętościach oraz kilku różnych projekcjach. Czym się charakteryzują?

  • Implanty okrągłe – zaprojektowane na podstawie koła. Ich profil mniej lub bardziej sprawia wrażenie półkuli w zależności od ich wysokości projekcji. Dostępne projekcje to: standardowa, średnia, wysoka i ultrawysoka. Projekcje wysokie i bardzo wysokie przeznaczone są dla kobiet, które oczekują efektu mocniejszego wypchnięcia piersi do przodu, oraz tych z wąską klatką piersiową.
  • Implanty profilowane (budowa anatomiczna) – przypominają kształtem naturalną kobiecą pierś, a ich przekrój przypomina łezkę. Występują w trzech różnych profilach oraz aż 9 rodzajach, co pozwala na doskonałe dopasowanie.
  • Implanty z efektem push-up – okrągłe implanty teksturyzowane o wyjątkowej sprężystości, idealnym wypełnieniu. Dostępne są w dwóch projekcjach, wypełnione są żelem zapamiętującym kształt, o intensywnym efekcie push-up.

Powierzchnia implantów może być gładka lub teksturyzowana. Wybór rodzaju implantu oraz jego wszystkich parametrów jest dokonywany przez pacjentkę podczas konsultacji z lekarzem.

Dlaczego implanty firmy MENTOR?

Najnowsze implanty MENTOR są aż o 30% bardziej elastyczne od innych implantów, dzięki czemu piersi w dotyku są jak naturalne, a implant nie jest wyczuwalny. Występują one w kształcie okrągłym i powierzchni gładkiej oraz teksturyzowanej. Zaletą zwiększonej miękkości materiału jest brak zaznaczania się podstawy implantów, nawet przy ich większych pojemnościach. Jest to niezwykle istotne, szczególnie u pacjentek o bardzo drobnej budowie. Rekomendowane są kobietom aktywnym, które jednocześnie oczekują efektu “push up”.

Czym wypełnione są implanty?

Odpowiednie implanty dobierane indywidualnie w zależności od budowy klatki piersiowej pacjentki oraz z uwzględnieniem jej upodobań estetycznych. Na tej podstawie zaprojektowane zostały dwie projekcje najnowszych implantów.
Implanty są wypełnione innowacyjnym, spoistym żelem, który mimo dokładnego wypełnienia zachowuje miękkość, elastyczność i jest w stanie idealnie dopasować się do piersi pacjentki. Dzięki dokładnemu wypełnieniu implant nie marszczy się i pozostaje sprężysty nawet podczas ruchu. Nowe implanty to ekstra projekcja, ekstra sprężystość i ekstra wypełnienie.

Czy powiększenie piersi implantami firmy Mentor jest bezpieczne?

MENTOR jest jedną z największych i najczęściej wybieranych marek produkujących implanty piersiowe. Do tej pory ponad 5 milionów kobiet zdecydowało się właśnie na powiększenie piersi implantami tej marki. Produkcja odbywa się w najnowocześniejszej na świecie fabryce w Leiden w Holandii, gdzie stosowane są unikatowe metody inżynierii produkcji. Najnowsze badania przeprowadzone przed premierą najnowszych modeli wskazują, że 9 na 10 kobiet wybrałaby MemoryGel™ Xtra. Warto pamiętać, że implanty objęte są dożywotnią gwarancją, a pacjenci edukowani są jeszcze na etapie konsultacji z chirurgiem. Plan gwarancyjny obejmuje bezpłatną, dożywotnią wymianę implantu z powodu jego pęknięcia, refundowanie zabiegu jego wymiany nawet do 1000 euro czy wymianę drugiego implantu, jeżeli lekarz zgłosi taką potrzebę. Wybór implantów MENTOR to bezkompromisowa jakość i bezpieczeństwo.

Jak przebiega konsultacja przed zabiegiem w Klinice Elite?

W naszej Klinice zabieg wykonują lekarze specjalizujący się w chirurgii plastycznej. Decyzja pacjentki o konsultacji w związku z chęcią poddania się zabiegowi powiększenia piersi jest pierwszym etapem, który przybliży zrealizowanie marzenia o pięknym biuście. Podczas konsultacji nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz dobierają odpowiednie parametry implantów. Udostępniany jest także pacjentce specjalny stanik, który pozwala na przymierzenie implantów. Lekarz informuje o wszystkich najważniejszych aspektach zabiegu, począwszy od przygotowania i badań po zalecenia pooperacyjne. Podstawowe informacje odnośnie samego zabiegu znajdują się także na stronie Kliniki Elite. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami i kontaktu celem umówienia się na konsultację.

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
21 000-23 500 zł 1,5-2h Chirurg plastyk Tak Tak, ogólne 2-4 tygodnie

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności