Chirurgia plastyczna

Brava

Brava

Wiele kobiet nie decyduje się na powiększenie piersi ze względu na lęk przed negatywnym wpływem implantów na zdrowie, zbyt duże ryzyko jakie się z nimi wiąże, bądź ze względu na niezadowalający efekt estetyczny. Alternatywną metodę wobec implantów stanowi powiększenie piersi własną tkanką tłuszczową, która została bardzo mocno rozwinięta dzięki systemowi BRAVA AFT. Jego główną zaletą jest naturalność, a podstawą jest minimalnie inwazyjna metoda lipofillingu, która zapewnia pożądany efekt oraz duże bezpieczeństwo. BRAVA AFT uzyskała unijny certyfikat CE, który potwierdza jej nieszkodliwość dla zdrowia i życia. Kobiety cenią sobie ten system nie tylko za jego bezpieczeństwo, ale także za naturalność efektów. W trakcie zabiegu piersi są powiększane równomiernie, dzięki czemu zachowują swój naturalny kształt, co w przypadku implantów nie zawsze jest możliwe do uzyskania.

Jak wygląda przebieg terapii?

Działanie systemu BRAVA oparte jest na zasadzie „rozciągania tkanek” – wpływania na nie za pomocą ciśnienia, które sprawia, że ulegają one powiększeniu. Tkanki piersi rozciągane są stałą i równomierną siłą, dzięki czemu wytwarza się wolna przestrzeń między komórkami. I to właśnie ona zostaje wypełniona tkanką tłuszczową pochodzącą od pacjentki. W wyniku „rozciągania tkanek” tworzą się nowe naczynia krwionośne, które doprowadzają krew, tlen i inne niezbędne substancje do przeszczepionych tkanek tłuszczowych. Co więcej, proces ten stymuluje naczynia limfatyczne zapewniające odporność oraz włókna kolagenowe, które pozwalają rozwijać się nowym tkankom. Przed wykonaniem zabiegu konieczna jest wizyta konsultacyjna, której celem jest omówienie zabiegu, preferencji pacjentki oraz zlecenie wykonania niezbędnych badań.

Jak długo trwa zabieg powiększania piersi?

Zabieg powiększania piersi własną tkanką tłuszczową zazwyczaj trwa od dwóch do trzech godzin. W okresie rekonwalescencji konieczne jest noszenie specjalnego biustonosza oraz ubranka uciskowego w miejscach, z których pobrana została tkanka tłuszczowa. Powrót do normalnych aktywności, pracy możliwy jest już po około trzech dniach od momentu wykonania zabiegu.

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
Od 11000zł 2h Chirurg plastyk Tak Tak sedacja 2 tygodnie

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(więcej)
(więcej)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(więcej)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(więcej)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności