Dermatologia

Dział dermatologii zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem problemów skórnych, skóry głowy czy paznokci. Obserwowane zmiany na powierzchni skóry mogą być nie tylko przyczyną choroby, ale też jej następstwem. Dlatego dermatologia jest bardzo rozległym działem obejmującym między innymi wenerologię, medycynę estetyczną oraz kosmetologię.

W Klinice Elite Centrum Laseroterapii doświadczeni dermatolodzy skutecznie leczą nowotwory skóry, problemy z cerą, problemy z wypadającymi włosami oraz niwelują blizny i zmiany trądzikowe. Bardzo często stosowane są terapie laserowe, szczególnie w przypadku fotouszkodzeń, zmian naczyniowych oraz przy usuwaniu rozstępów, blizn czy tatuaży. Współczesne możliwości dermatologii są bardzo duże, tym bardziej, że wykorzystuje ona wiele zaawansowanych urządzeń, wśród których są lasery medyczne.

Zabiegi dermatologii

W Elite Centrum Laseroterapii oferujemy szeroki zakres zabiegów z zakresu dermatologii. Wśród nich jest leczenie zmian naczyniowych za pomocą lasera. Dzięki laseroterapii możliwe jest usunięcie naczyniaków, poszerzonych naczynek w obrębie twarzy i nóg oraz leczenie trądziku różowatego.

Nasi wyspecjalizowani dermatolodzy wykonują zabiegi usuwania znamion barwnikowych i nowotworów skóry, a także chirurgiczne lub laserowe wycięcie zmian, które oddawane są następnie do badania histopatologicznego. Proponujemy najlepsze rozwiązania z zastosowaniem nowoczesnych technologii dające pewność zadowalających efektów oraz bezpieczeństwa i komfortu pacjentów.

Nowoczesna dermatologia – metody leczenia

Współczesna dermatologia oferuje bardzo skuteczne leczenie łysienia, wykorzystując nowoczesne zabiegi pomagające odzyskać pewność siebie. Zaliczamy do nich zabiegi hamujące wypadanie włosów takie jak mezoterapię m.in. z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, zabieg Regenera Activa czy najnowszej generacji robota Artas iX, gwarantującego efektywne i komfortowe przeprowadzenie zabiegu przeszczepu włosów. Dokonujemy korekcji zmarszczek oraz powiększania ust przy użyciu kwasu hialuronowego. Za jego pomocą można skorygować zmarszczki, opadające kąciki ust lub wymodelować policzki.

Metodą, która od lat wykorzystywana jest w dermatologii estetycznej jest mezoterapia, polegająca na dostarczeniu substancji aktywnych do okolic twarzy, szyi, dekoltu, a także pośladków, ud i brzucha. Zabieg mezoterapii pomaga zapobiegać starzeniu się skóry, wypadaniu włosów oraz powstawaniu cellulitu. Sposobem na odnowę skóry są peelingi lekarskie, dzięki którym już w tydzień po rozpoczęciu terapii znacząco poprawia się stan skóry.

Lekarze dermatolodzy przyjmujący w naszej placówce posiadają duże doświadczenie w diagnozowaniu oraz leczeniu problemów skórnych, co pozwala im precyzyjnie dostosowywać metody leczenia oraz zabiegi do przyczyn choroby i potrzeb pacjentów.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności