Umów się na wizytę

Ginekologia estetyczna

Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet w Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki przygotowaliśmy ofertę ginekologii estetycznej. W jej ramach przeprowadzamy zabiegi poprawiające wygląd i funkcjonalność żeńskich narządów płciowych. Dzięki tym zabiegom kobiety odzyskują pewność siebie, czują się lepiej we własnym ciele, pozbywają się kompleksów i dyskomfortu w życiu codziennym.

Ginekologia estetyczna to dziedzina medycyny zajmująca się poprawianiem wyglądu i funkcjonalności narządów intymnych kobiet, a także korektą wrodzonych lub nabytych wad anatomicznych w tym obszarze. Procedury z zakresu ginekologii estetycznej pozwalają zwalczyć takie problemy, jak m.in. suchość pochwy, nietrzymanie moczu, asymetria warg sromowych mniejszych i większych, poporodowe uszkodzenie krocza i wiele innych. Lekarze ginekolodzy wykorzystują metody chirurgiczne i nieinwazyjne, w tym zabiegi laserowe, wstrzykiwanie wypełniaczy itp.

Choć ginekologia estetyczna jest dziedziną stosunkowo młodą, to pamiętajmy, że rozwiązuje ona problemy, z którymi kobiety borykały się od zawsze. Dziś wreszcie panie mają możliwość, by skutecznie stawić czoła niedogodnościom i odzyskać komfort codziennego życia. Niemal każdy poród siłami natury pozostawia uszkodzenia wpływające na jakość funkcjonowania narządów intymnych kobiety. Spada satysfakcja z życia seksualnego, często pojawia się też problem nietrzymania moczu. Oprócz zmian wynikających z porodów ginekologia estetyczna leczy też defekty anatomiczne. Warto podkreślić, że problem przerośniętych czy asymetrycznych warg sromowych mniejszych lub większych ma znaczenie nie tylko estetyczne. Pacjentka z tym problemem zmaga się z licznymi niedogodnościami w życiu codziennym. Cierpi na nawracające infekcje, zakażenia, odczuwa ból podczas stosunku płciowego, nie może uprawiać sportu. Ból i dyskomfort może powodować nawet siedzenie.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej są bezpieczne. W większości przypadków zastosowanie znajduje znieczulenie miejscowe. Nawet w przypadku zmniejszania warg sromowych metodą chirurgiczną pacjentka przez cały czas ma kontakt z lekarzem. Pozostałe procedury są w zasadzie bezinwazyjne i bezbolesne. Już jedna wizyta może odmienić życie pacjentki, która przez wiele miesięcy lub lat zmagała się z kompleksami swojej kobiecości.

Poniżej znajduje się lista zabiegów w ramach ginekologii estetycznej dostępnych w gabinetach Klinikach Elite Centrum Laseroterapii. Zapraszamy!

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności