Ginekologia estetyczna

Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet w Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki przygotowaliśmy ofertę ginekologii estetycznej. W jej ramach przeprowadzamy zabiegi poprawiające wygląd i funkcjonalność żeńskich narządów płciowych. Dzięki tym zabiegom kobiety odzyskują pewność siebie, czują się lepiej we własnym ciele, pozbywają się kompleksów i dyskomfortu w życiu codziennym.

Ginekologia estetyczna to dziedzina medycyny zajmująca się poprawianiem wyglądu i funkcjonalności narządów intymnych kobiet, a także korektą wrodzonych lub nabytych wad anatomicznych w tym obszarze. Procedury z zakresu ginekologii estetycznej pozwalają zwalczyć takie problemy, jak m.in. suchość pochwy, nietrzymanie moczu, asymetria warg sromowych mniejszych i większych, poporodowe uszkodzenie krocza i wiele innych. Lekarze ginekolodzy wykorzystują metody chirurgiczne i nieinwazyjne, w tym zabiegi laserowe, wstrzykiwanie wypełniaczy itp.

Choć ginekologia estetyczna jest dziedziną stosunkowo młodą, to pamiętajmy, że rozwiązuje ona problemy, z którymi kobiety borykały się od zawsze. Dziś wreszcie panie mają możliwość, by skutecznie stawić czoła niedogodnościom i odzyskać komfort codziennego życia. Niemal każdy poród siłami natury pozostawia uszkodzenia wpływające na jakość funkcjonowania narządów intymnych kobiety. Spada satysfakcja z życia seksualnego, często pojawia się też problem nietrzymania moczu. Oprócz zmian wynikających z porodów ginekologia estetyczna leczy też defekty anatomiczne. Warto podkreślić, że problem przerośniętych czy asymetrycznych warg sromowych mniejszych lub większych ma znaczenie nie tylko estetyczne. Pacjentka z tym problemem zmaga się z licznymi niedogodnościami w życiu codziennym. Cierpi na nawracające infekcje, zakażenia, odczuwa ból podczas stosunku płciowego, nie może uprawiać sportu. Ból i dyskomfort może powodować nawet siedzenie.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej są bezpieczne. W większości przypadków zastosowanie znajduje znieczulenie miejscowe. Nawet w przypadku zmniejszania warg sromowych metodą chirurgiczną pacjentka przez cały czas ma kontakt z lekarzem. Pozostałe procedury są w zasadzie bezinwazyjne i bezbolesne. Już jedna wizyta może odmienić życie pacjentki, która przez wiele miesięcy lub lat zmagała się z kompleksami swojej kobiecości.

Poniżej znajduje się lista zabiegów w ramach ginekologii estetycznej dostępnych w gabinetach Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki. Zapraszamy!

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone