Ginekologia

Liposukcja wzgórka łonowego

Liposukcja wzgórka łonowego

Nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach wzgórka łonowego bywa źródłem dyskomfortu fizycznego oraz wielu kompleksów. Rzadko kiedy możliwe jest zniwelowanie go za pomocą diety lub ćwiczeń. Bardzo pożądane efekty przynosi natomiast liposukcja wzgórka łonowego. Zabieg jest bezpieczny, zapewnia trwałe efekty oraz wiąże się z niewielkim ryzykiem negatywnych skutków ubocznych. Liposukcji najczęściej poddają się kobiety z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej, która nagromadziła się w wyniku naturalnych procesów lub jako skutek działań chirurgicznych – na przykład cięć cesarskich.

Zalecenia i przebieg zabiegu odsysania tłuszczu ze wzgórka łonowego

W ciągu dwóch tygodni poprzedzających zabieg nie można przyjmować leków i preparatów przeciwgrypowych, przeciwkaszlowych, aspiryny oraz jej pochodnych, ani żadnych witamin z grupy E. Kilka dni przed wykonaniem liporedukcji należy ograniczyć ilość wypalanych papierosów. Po upływie tygodnia pacjentka powinna zgłosić się na wizytę kontrolną. Niewielkie, bo tylko dwu milimetrowe nacięcie nie pozostawiają w praktyce żadnych widocznych blizn. Powrót do normalnej aktywności jest możliwy po kilku dniach.

Efekty liposukcji wzgórka łonowego

Efektem liposukcji jest znaczna redukcja tkanki tłuszczowej.

Umów się na wizytę

 • Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej na wzgórku łonowym
 • Problemy z podrażnieniami okolic intymnych wywołane dużym wzgórkiem łonowym
 • Zaburzenia funkcji seksualnych spowodowane dużym wzgórkiem łonowym
 • Zaburzenia krzepliwości krwi
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Infekcje pochwy i sromu
 • Ogólny zły stan zdrowia
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Choroba nowotworowa
 • Cukrzyca
 • Choroby tarczycy

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
5 000 zł 1h Chirurg plastyk Tak Tak miejscowe 1 tydzień

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności