Ginekologia

Plastyka łechtaczki z labioplastyką

Plastyka łechtaczki z labioplastyką

Plastyka łechtaczki połączona z labioplastyką – plastyką warg sromowych większych i mniejszych – pozwala na zdecydowaną poprawę funkcjonowania narządów płciowych oraz życia seksualnego. Powiązanie łechtaczki z wargami sromowymi sprawia, że częstokroć nieprawidłowości w anatomicznej budowie tych ostatnich rzutują na doznania seksualne płynące z jednej z najważniejszych sfer erogennych w ciele kobiety. Najczęstszym powodem wykonania plastyki łechtaczki wraz labioplastyką jest przerost warg sromowych mniejszych. W jego efekcie wargom sromowym mniejszym przywracana jest optymalna wielkość oraz kształt, a łechtaczka zostaje na tyle wyeksponowana, by zapewniała pożądane doznania seksualne. Ważnym pożytkiem z wykonania zabiegu jest także pozbycie się przyczyn licznych kompleksów i zahamowań, wzrost poczucia atrakcyjności.

Przygotowanie i przebieg zabiegu

Plastykę łechtaczki wraz z labioplastyką poprzedza wizyta konsultacyjna, której celem jest dogłębny wywiad zdrowotny oraz przybliżenie pacjentce przebiegu i charakterystyki zabiegu. Pierwsza wizyta w gabinecie lekarskim ma także na celu określenie badań, jakie należy wykonać. Wizyta pozwala także ustalić efekt korekcji. W celu uniknięcia ewentualnych powikłań, bądź niespodziewanych sytuacji (w trakcie zabiegu i w okresie rekonwalescencji) pacjentki proszone są o dostosowanie się do wskazań lekarza. Minimum dwa tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać przyjmowania aspiryny i jej pochodnych, witamin z grupy E, leków przeciwgrypowych oraz przeciwbólowych. Trzy dni przed zabiegiem należy także ograniczyć palenie papierosów. Po tygodniu pacjentka powinna zgłosić się na wizytę kontrolną.

Rekonwalescencja po zabiegu plastyki łechtaczki z labioplastyką

Gojenie się ran trwa z reguły około siedmiu dni, przy czym szybkość tego procesu zależna jest od zastosowania się do zaleceń lekarza, unikania wysiłku, gwałtownych ruchów oraz zachowania właściwej higieny miejsc intymnych.

Efekty zabiegu

W efekcie przeprowadzenia zabiegu możliwa jest poprawa satysfakcji seksualnej Pacjentki. Dokonanie korekty i przywrócenie pożądanego wyglądu okolic intymnych poprawia również samopoczucie i wzmacnia pewność siebie. Zwiększa się intensywność odczuć podczas współżycia seksualnego oraz intensywność orgazmów. Ponadto zmniejsza się ryzyko występowania podrażnień, zranień, a także związanego z tym bólu i urazów.

Umów się na wizytę

  • Duże, zdeformowane i niesymetryczne wargi sromowe mniejsze
  • Trudności w codziennym funkcjonowaniu wynikające z nieprawidłowej budowy warg sromowych mniejszych
  • Podrażnienia wywoływane nieprawidłową budową warg sromowych mniejszych
  • Problemy z aktywnością seksualną wynikające z nieprawidłowej budowy warg sromowych mniejszych
  • Zaburzenia krzepliwości krwi
  • Ciąża i karmienie piersią
  • Menstruacja
  • Infekcje i zakażenia okolic krocza
  • Ogólny zły stan zdrowia
  • Choroba nowotworowa

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
Cena ustalana podczas konsultacji 1,5h Ginekolog Tak Tak miejscowe lub sedacja 1 tydzień

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności