Ginekologia

Powiększanie punktu G

Powiększanie punktu G

Punkt Gräfenberga, potocznie nazywany punktem G, znajduje się na przedniej ścianie pochwy, około pięciu centymetrów od jej wejścia i jest jedną z najistotniejszych sfer erogennych w ciele kobiety. Od jego wyeksponowania w dużym stopniu zależna jest satysfakcja z kontaktów intymnych. Powiększanie punktu G (augmentacja punktu G) jest skuteczną metodą poprawienia jakości życia seksualnego. Polega ona na aplikacji tłuszczu pobranego z ciała pacjentki lub alternatywnie kwasu hialuronowego w okolicach punktu Gräfenberga. W rezultacie przez około rok zapewnione są zwiększone doznania seksualne.

Zalecenia i przebieg zabiegu powiększenia punktu G

Powiększenie punktu G nazywane jest również zastrzykiem orgazmu i trwa około dwudziestu minut. Wykonywane jest z zastosowaniem znieczulenia miejscowego. Przed wykonaniem zabiegu konieczna jest wizyta konsultacyjna oraz wykonanie badań. Podjęcie aktywności seksualnej możliwe jest już po upływie kilku dni.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg augmentacji punktu G?

Zabieg augmentacji punktu G polecany jest kobietom, które mają problem z osiągnięciem orgazmu, a chciałyby czerpać większą satysfakcję z życia seksualnego. Powiększenie punktu G polecane jest również kobietom borykającym się z obniżeniem jakości życia seksualnego wynikającym z nieprawidłowej budowy anatomicznej stref intymnych. Z pomocy mogą także skorzystać kobiety w okresie menopauzy.

Efekty zabiegu

Efektem przeprowadzenia zabiegu jest uwypuklenie punktu G, wyeksponowanie i ujędrnienie przedniej ściany pochwy, która staje się bardziej wrażliwa na bodźce.

Umów się na wizytę

  • Brak możliwości osiągnięcia orgazmu
  • Trudności związane z osiągnięciem orgazmu
  • Chęć zwiększenia satysfakcji seksualnej
  • Nieprawidłowa budowa anatomiczna stref intymnych
  • Menstruacja
  • Ciąża i karmienie piersią
  • Infekcja miejsc intymnych
  • Zaburzenia krzepliwości krwi
  • Nowotwory

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
Od 1 800 zł 30min Ginekolog Tak Tak miejscowe 1 tydzień

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności