Umów się na wizytę

Ginekologia

Rewitalizacja pochwy

Rewitalizacja pochwy

Zabieg laserowej rewitalizacji pochwy, zwany wymiennie laserowym obkurczaniem pochwy jest nieinwazyjną, niechirurgiczną, bezpieczną metodą poprawy funkcjonowania narządów rodnych. Jego wykonanie zwiększa także satysfakcję z pożycia intymnego. Rewitalizacja pochwy wskazana jest dla kobiet, które rodziły siłami natury i odczuwają dyskomfort związany z luźnością pochwy. Polecana jest także pacjentkom, które przechodzą menopauzę (wraz z wiekiem i naturalnymi procesami starzenia pochwa ulega zwiotczeniu). Zabieg pozwala na zmniejszenie obwodu pochwy, dzięki czemu doznania seksualne obojga partnerów nabierają na intensywności.

Na czym polega rewitalizacja pochwy?

Rewitalizacja laserowa pochwy polega na wprowadzeniu do pochwy głowicy lasera, którego wiązki oddziaływając na jej ściany powodują obkurczanie się tkanek, uelastycznianie błony śluzowej pochwy oraz stymulację produkcji włókien kolagenowych.

Czy zabieg obkurczania pochwy jest bolesny?

Zabieg obkurczania pochwy laserem nie jest bolesny. Odczuwalne jest tylko delikatne ciepło. Na zewnętrzne narządy płciowe może zostać nałożony krem znieczulający, ale nie jest to konieczna opcja.

Przebieg zabiegu laserowego obkurczania pochwy

Zabieg laserowego obkurczania pochwy zazwyczaj trwa około pół godziny, nie wymaga hospitalizacji. Poprzedzony jest wizytą konsultacyjną, której celem jest ustalenie stanu zdrowia pacjentki oraz jej historii chorobowej.

Jak długo utrzymuje się efekt rewitalizacji pochwy laserem?

Pełen efekt zabiegu odczuwalny jest po miesiącu i utrzymuje się przez około dwa lata. Obkurczanie pochwy nie jest wskazane w sytuacji, gdy kobieta planuje w najbliższym czasie zajście w ciążę, bowiem poród zniweluje uzyskany efekt.

Rekonwalescencja po rewitalizacji pochwy

Po wykonaniu zabiegu rewitalizacji pochwy Pacjentka może od razu wrócić do codziennej aktywności. Przez okres tygodnia nie zaleca się podnoszenia ciężarów, dużego wysiłku fizycznego oraz gorących kąpieli. Wskazana jest wstrzemięźliwość płciowa.

Umów się na wizytę

  • Dyskomfort związany z luźnością pochwy
  • Menopauza
  • Wysiłkowe nietrzymanie moczu
  • Zespół rozluźnienia pochwy
  • Brak satysfakcji wynikającej ze współżycia
  • Menstruacja
  • Infekcja pochwy
  • Cukrzyca
  • Choroby nowotworowe
  • Ciąża

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
1 300 zł 20 min Ginekolog Nie Nie Nie

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności