Ginekologia

Wybielanie miejsc intymnych

Wybielanie miejsc intymnych

Okolice intymne, takie jak wargi sromowe czy odbyt, są obszarami podatnymi na powstawanie przebarwień. Mogą one być dziedziczne lub mogą powstawać na skutek częstych wizyt w solarium. Dla wielu osób taka cecha może okazać się problemem, w szczególności podczas zbliżeń z partnerem. W chwili obecnej problem ten można minimalizować wykorzystując do tego laser Monalisa Touch.

Jak wygląda zabieg laserowego wybielania okolic intymnych?

Zmienioną okolicę poddaje się naświetleniu wiązką laserową. Zabieg może być odczuwalny i dlatego zaleca się posmarowanie okolicy poddawanej zabiegowi kremem znieczulającym lub zastosowanie nawiewu zimnym powietrzem podczas zabiegu.

Jakiego efektu mogę się spodziewać?

Zabieg powoduje rozjaśnienie skóry warg sromowych lub odbytu, ponadto uzyskujemy efekt odmłodzenia i ujędrnienia danej okolicy.

Jak postępować po zabiegu wybielania stref intymnych?

Po zabiegu skóra może być podrażniona dlatego zaleca się smarowanie tej okolicy maściami nawilżającymi oraz powstrzymanie się od współżycia aż do całkowitego wygojenia.

Po jakim czasie od wybielania stref intymnych można wrócić do normalnych zajęć?

Laserowe wybielanie okolic intymnych nie wymaga okresu rekonwalescencji. Należy stosować się do zaleceń lekarza i w zasadzie od razu można powrócić do codziennych zajęć.

Umów się na wizytę

  • Chęć rozjaśnienia skóry odbytu lub warg sromowych
  • Chęć odmłodzenia i ujędrnienia odbytu lub warg sromowych
  • Ciąża
  • Karmienie piersią
  • Nowotwory
  • Uszkodzony naskórek w okolicy zabiegowej
  • Infekcje okolic intymnych

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
1 200 zł 20 min Ginekolog Nie Tak miejscowe 3-5 dni

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności