Kosmetologia

Kosmetologia

Kosmetologia zajmuje się leczeniem i pielęgnacją skóry, włosów oraz paznokci. Jest to dziedzina stanowiąca uzupełnienie dla dermatologii i medycyny estetycznej. Kosmetolog rozpoznaje i dobiera metody leczenia i pielęgnacji skóry dotkniętej chorobą lub różnymi defektami. Zabiegi kosmetologiczne obejmują twarz oraz ciało, pomagają uporać się z dolegliwościami takimi, jak alergie, łojotok, nadmierna suchość skóry czy pierwsze oznaki starzenia. W naszej klinice stosowane są profesjonalne preparaty kosmetyczne oraz nowoczesne, nieinwazyjne metody, przynoszące zadowalające efekty.

Zabiegi kosmetologiczne

W Klinice Elite, Centrum Laseroterapii oferujemy bardzo szeroki zakres zabiegów z zakresu kosmetologii. Programy pielęgnacyjne dobieramy indywidualnie do każdego pacjenta i potrzeb jego skóry. Wśród zabiegów znajdują się: umożliwiający poprawę kondycji skóry zabieg Geneo, oparty na technologii frakcyjnego mikronakłuwania skóry przeznaczony dla osób chcących nawilżyć, rozjaśnić i zrewitalizować skórę czy zabieg mikrodermabrazji skutecznie pobudzający odnowę naskórka.

Nasi pacjenci mogą również skorzystać z odmładzającego zabiegu karboksyterapii, który można stosować na skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz brzucha, pośladków, a nawet dłoni. Zastosowanie innowacyjnego zabiegu Dermafrac przynosi natychmiastowy efekt odmłodzenia, regeneracji i rewitalizacji skóry. Zabieg SPM lub drenaż z wykorzystaniem masażu podciśnieniowego połączonego z działaniem lasera oraz światła LED polecany jest osobom chcącym skutecznie zwalczyć cellulit i wymodelować sylwetkę. W naszej klinice doświadczeni kosmetolodzy wykonują ponadto różne zabiegi pielęgnacyjne. Oferujemy także zabiegi pomagające podkreślić naturalne atuty urody, na przykład przedłużanie rzęs.

Klinika kosmetologii

W Klinice Elite, Centrum Laseroterapii oferujemy Pacjentom szeroką gamę zabiegów oczyszczających, złuszczających i rewitalizujących, które pomagają rozwiązać problemy estetyczne i opóźniają efekty starzenia. Poprzedzane są konsultacjami, dzięki którym możliwe jest precyzyjne dobranie najlepszych rozwiązań.

Nasi kosmetolodzy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności, gwarantujące doskonałe rezultaty i bezpieczeństwo podczas każdego zabiegu kosmetologicznego. Dbamy o komfort naszych Pacjentów, dlatego korzystamy z najlepszych dostępnych technologii i współpracujemy ze specjalistami mającymi wieloletnie doświadczenie.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności