Kosmetologia

Połączenie intensywnej fali radiowej z ultradźwiękową

Połączenie intensywnej fali radiowej z ultradźwiękową

Accent Ultra V ShapeInnowacyjna technologia laserowa firmy ALMA łącząca w sobie działanie intensywnych fal radiowych oraz ultradźwięków. Dzięki niej możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. Urządzenie to ma kilka programów oraz profesjonalnych głowic. Dzięki takiej konstrukcji możliwe jest wykonywanie zabiegów o szerokim spektrum działania.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg składa się z dwóch części. W pierwszej fazie wykorzystywana jest głowica emitująca zimne ultradźwięki. Ta część zabiegu redukuje tkankę tłuszczową poprzez wprowadzenie w drgania komórek tłuszczowych i w efekcie ich rozpad.
Druga część zabiegu to masaż i wykorzystanie głowicy emitującej unipolarną falę radiową. RF powoduje podgrzanie skory, zwiększenie przekrwienia i metabolizmu w tkankach. Na obszarze zabiegowym podgrzewane włókna kolagenowe ulęgają obkurczeniu co wywołuje ujędrnienie i lifting skóry.
Skojarzone działanie fal ultradźwiękowych oraz synergiczne działanie fal mono i bipolarnych daje wysoce skuteczne efekty zabiegowe. Zmiany widoczne są już po pierwszym zabiegu jednak dla zwiększenia skuteczności i utrwalenia efektu zalecamy serię zabiegów.

Na czym polega innowacyjność zabiegu?

Innowacyjność zabiegu wynika z  połączenia fal ultradźwiękowych z falami radiowymi mono i bipolarnymi. Jednoczesne użycie użycie fal mono i bipolarnych tworzy falę unipolarną co stanowi patent firmy ALMA. Fale ultradźwiękowe wprowadzają błony komórek tłuszczowych w naprzemienne napięcie i rozprężenie co w efekcie powoduje uszkodzenie adipocytu którego błona pęka.

Połączone fale mono i bipolarne działają synergicznie pobudzając przekrwienie, cyrkulację limfy i metabolizm w tkankach dzięki czemu trójglicerydy są szybciej transportowane do wątroby i metabolizowane. Połączenie tych dwóch metod stanowi o sile i efektywności zabiegu.

Urządzenie wykorzystuje zimne ultradźwięki, które nie powodują nadmiernego przegrzania skóry. Fale radiowe trafiają bezpośrednio do tkanki tłuszczowej nie uszkadzając innych struktur skóry. Dodatkowo głowice masujące poprawiają jędrność skóry.

Ile zabiegów należy wykonać?

W zależności od problemu skóry oraz stopnia jego zaawansowania należy wykonać ok. 4-8 zabiegów w odstępach około dwutygodniowych. Przebieg efektywnej kuracji ustala nasz odpowiednio przeszkolony personel.

Czy zabieg jest bolesny?

W trakcie zabiegu odczuwalne jest kontrolowane ciepło. Zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny dla skóry.

Umów się na wizytę

Prawie na wszystkich okolicach ciała zabieg można wykonać celem :

 • redukcji tkanki tłuszczowej,
 • redukcji cellulitu,
 • redukcji rozstępów,
 • redukcji obrzęków,
 • modelowania kształtu,
 • poprawy jędrności skóry na ciele.

Na twarzy zabieg daje efekt:

 • poprawy jędrności skóry,
 • poprawy owalu twarzy,
 • likwidacji „chomików”,
 • likwidacji drugiego podbródka.

Odpowiednią głowicą można wykonać zabieg redukcji nadmiernej potliwości okolicy pach.

 • Infekcje
 • Blizny oraz inne zmiany na skórze w obszarze zabiegowym
 • Choroba nowotworowa
 • Implanty metalowe
 • Ciąża

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
450 zł 30 min Kosmetolog Nie Nie Brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności