Kosmetologia

Accent Prime – ultradźwięki i RF

Accent Prime – ultradźwięki i RF

Accent Ultra V ShapeAccent Prime to laserowe urządzenie firmy ALMA wykorzystujące innowacyjną technologię laserową. Dzięki niemu możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. Accent Prime łączy w sobie działanie fal radiowych oraz ultradźwięków. Urządzenie to ma kilka programów oraz profesjonalnych głowic. Dzięki takiej konstrukcji możliwe jest wykonywanie zabiegów o szerokim spektrum działania.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg składa się z dwóch części. W pierwszej fazie wykorzystywana jest głowica emitująca zimne ultradźwięki. Ta część zabiegu redukuje tkankę tłuszczową poprzez wprowadzenie w drgania komórek tłuszczowych i w efekcie ich rozpad.
Druga część zabiegu to masaż i wykorzystanie głowicy emitującej unipolarną falę radiową. RF powoduje podgrzanie skory, zwiększenie przekrwienia i metabolizmu w tkankach. Na obszarze zabiegowym podgrzewane włókna kolagenowe ulęgają obkurczeniu co wywołuje ujędrnienie i lifting skóry.
Skojarzone działanie fal ultradźwiękowych oraz synergiczne działanie fal mono i bipolarnych daje wysoce skuteczne efekty zabiegowe. Zmiany widoczne są już po pierwszym zabiegu jednak dla zwiększenia skuteczności i utrwalenia efektu zalecamy serię zabiegów.

Na czym polega innowacyjność zabiegu?

Innowacyjność urządzenia Accent Prime polega na połączeniu fal ultradźwiękowych z falami radiowymi mono i bipolarnymi. Jednoczesne użycie użycie fal mono i bipolarnych tworzy falę unipolarną co stanowi patent firmy ALMA. Fale ultradźwiękowe wprowadzają błony komórek tłuszczowych w naprzemienne napięcie i rozprężenie co w efekcie powoduje uszkodzenie adipocytu którego błona pęka.

Połączone fale mono i bipolarne działają synergicznie pobudzając przekrwienie, cyrkulację limfy i metabolizm w tkankach dzięki czemu trójglicerydy są szybciej transportowane do wątroby i metabolizowane. Połączenie tych dwóch metod stanowi o sile i efektywności zabiegu Accent Prime.

Accent Prime to urządzenie wykorzystujące zimne ultradźwięki, które nie powodują nadmiernego przegrzania skóry. Fale radiowe trafiają bezpośrednio do tkanki tłuszczowej nie uszkadzając innych struktur skóry. Dodatkowo głowice masujące poprawiają jędrność skóry.

Ile zabiegów należy wykonać?

W zależności od problemu skóry oraz stopnia jego zaawansowania należy wykonać ok. 4-8 zabiegów w odstępach około dwutygodniowych. Przebieg efektywnej kuracji ustala nasz odpowiednio przeszkolony personel.

Czy zabieg jest bolesny?

W trakcie zabiegu odczuwalne jest kontrolowane ciepło. Zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny dla skóry.

Umów się na wizytę

Prawie na wszystkich okolicach ciała zabieg można wykonać celem :

 • redukcji tkanki tłuszczowej,
 • redukcji cellulitu,
 • redukcji rozstępów,
 • redukcji obrzęków,
 • modelowania kształtu,
 • poprawy jędrności skóry na ciele.

Na twarzy zabieg daje efekt:

 • poprawy jędrności skóry,
 • poprawy owalu twarzy,
 • likwidacji „chomików”,
 • likwidacji drugiego podbródka.

Odpowiednią głowicą można wykonać zabieg redukcji nadmiernej potliwości okolicy pach.

 • Infekcje
 • Blizny oraz inne zmiany na skórze w obszarze zabiegowym
 • Choroba nowotworowa
 • Implanty metalowe
 • Ciąża

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
450 zł 30 min Kosmetolog Nie Nie Brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(więcej)
(więcej)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(więcej)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(więcej)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności