Kosmetologia

Dermafrac

Dermafrac

DermafracDermafrac to innowacyjny zabieg mezoterapii mikroigłowej twarzy, szyi i dekoltu, oparty na pierwszym na świecie systemie wykorzystującym technikę mikronakłuć skóry z jednoczesną infuzją aktywnego serum. Dla maksymalnej precyzji aplikacji, nakłuwana skóra jest zasysana podciśnieniem, a bezpośrednio po zabiegu masowana głowicą emitującą lecznicze światło LED.
Dermafrac to propozycja zarówno dla osób, które nie chcą (lub nie mogą) czekać na efekty klasycznych pielęgnacyjnych zabiegów kosmetycznych, jak i dla tych, które nie chcą poddać się bardziej inwazyjnym zabiegom laserowym lub tradycyjnym iniekcjom.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu Dermafrac?

Zabieg przynosi natychmiastowy efekt odmłodzenia, regeneracji i rewitalizacji skóry. Spowodowane jest to zarówno intensywnie działającymi preparatami wnikającymi bez przeszkód w głąb skóry jak i tym, że nakłucia odbierane są jako impuls do wzmożonej regeneracji i przebudowy. Widać to już po jednym zabiegu, ale dla długotrwałych rezultatów (porównywalnych do efektów po zabiegu laserem frakcyjnym) należy wykonać serię 6 zabiegów w odstępie co 2 tygodnie. Specjalna głowica pozwala stosować różne preparaty, nie tylko koktajle przeciwzmarszczkowe, ale także przeciwtrądzikowe, nawilżające i rozjaśniające przebarwienia. Zabieg obejmuje twarz, szyję i dekolt.

Jak działa Dermafrac?

Mikronakłuwanie jest bezbolesną metodą odmładzania i rewitalizacji skóry. Płynne składniki aktywne zawarte w specjalnie dobranym serum, są dostarczane bezpośrednio w głąb naskórka i skóry właściwej poprzez tysiące mikrokanalików powstałych w wyniku nakłuć. Zasysanie skóry przy pomocy podciśnienia jest doskonałym drenażem, który pobudza krążenie i zapewnia lepsze odżywienie tkanek. Bezpośrednio po zabiegu wykonuje się masaż głowicą emitującą lecznicze światło LED. Osoba wykonująca zabieg ma do wyboru światło czerwone (działanie łagodzące i anty-aging), żółte (ujędrniające) i niebieskie (antybakteryjne i przeciwzapalne).

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi?

Dzięki działaniu podciśnienia pacjent odczuwa nakłucia jak mrowienie lub delikatny masaż, a lekkie zaczerwienienie może utrzymać się najdalej do następnego dnia. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Dermafrac

Jak na drugi dzień po zabiegu wygląda skóra?

Skóra nie powinna być podrażniona. Będzie dogłębnie nawilżona, rozświetlona i napięta, a makijaż utrzyma się na niej znacznie dłużej niż zwykle.

Komu najbardziej pomoże Dermafrac?

Zabieg daje fantastyczne rezultaty u kobiet i mężczyzn po chemioterapii i wyniszczających chorobach, po mocnym opalaniu, u palących papierosy, gdy skóra wiotczeje lub wymaga intensywnej pielęgnacji. Można go też wykonać w ramach profilaktyki anti aging.

Ważne: Dermafrac to jeden z nielicznych zabiegów, który może być wykonywany w okolicach piersi. Zastosowanie odpowiednich preparatów korzystnie wpływa na tkankę budującą kobiece piersi oraz pomaga niwelować rozstępy w tej jakże delikatnej okolicy kobiecego ciała.

Co tak naprawdę działa w zabiegu Dermafrac?

W tym zabiegu nie ma tzw. pustych gestów. Mikrodermabrazja faktycznie złuszcza i wygładza, mikronakłucia tworzą kanaliki i umożliwiają skoncentrowanym kosmetykom wejście w głąb skóry. Leczniczy wpływ światła na cały organizm jest w medycynie znany od setek lat. Głowica z odpowiednim światłem, którą masujemy po mikronakłuciach działa stymulująco i pobudza regenerację skóry. Wszystkie preparaty, które nakładamy po mikronakłuciach wchodzą głęboko dzięki mikrokanalikom prowadzącym aż do górnych warstw skóry właściwej.

Jak postępować po zabiegu?

Podczas całej kuracji należy stosować wysoką ochronę przeciwsłoneczną, a w trakcie kilku dni po zabiegu nie korzystać z basenu.

Umów się na wizytę

 • Pierwsze oznaki starzenia się skóry
 • Zmarszczki mimiczne
 • Skóra uszkodzona przez słońce
 • Fotostarzenie
 • Przebarwienia
 • Skóra tłusta, trądzikowa
 • Skóra sucha i wiotka
 • Zaskórniki
 • Blizny potrądzikowe
 • Rozszerzone pory

Przeciwwskazania do zabiegu są następujące:

 • Rany, czynna łuszczyca, wypryski, opryszczka, wysypka w miejscu zabiegu,
 • Rak, przednowotworowe zmiany skórne np. pieprzyki, plamy, narośla na skórze,
 • Epilepsja,
 • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • Ciąża lub karmienie piersią,
 • Nie stosować na : brodawki, pieprzyki, znamiona, zranienia,
 • Zabieg laserowy twarzy lub głęboki chemiczny peeling w przeciągu ostatnich 3 miesięcy,
 • Jakiekolwiek zabiegi chirurgiczne w miejscu zabiegu, w ostatnich 3 miesiącach lub przed całkowitym zagojeniem.

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
450 zł 1h Kosmetolog Nie Nie brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności