Kosmetologia

HydraPure

HydraPure - Czym charakteryzuje się zabieg?

Hydra Pure

Hydrapure to niezwykle nowoczesne urządzenie, stosowane w salonach kosmetycznych, gabinetach kosmetologicznych oraz SPA.

Hydrapure zapewnia skuteczną pielęgnację każdego rodzaju skóry.

Urządzenie posiada głowice, które umożliwiają przeprowadzenie takich zabiegów, jak:

  • hydropeeling,
  • infuzja tlenowa
  • multipolar z użyciem fal radiowych.

Jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych za pomocą Hydropure jest oczyszczanie wodorowe. Jest to wieloetapowy, nieinwazyjny i bardzo przyjemny, wręcz relaksacyjny zabieg.

Oczyszczanie wodorowe polega na wtłaczaniu cząsteczek aktywnego wodoru, który dzięki swoim właściwościom wnika do głębokich warstw skóry. Jego antyoksydacyjne działanie neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenia. Zabieg składa się z kilku etapów, a do każdego z nich wykorzystywane są odpowiednie głowice urządzenia oraz preparaty Hydrapure. Dzięki temu, oczyszczanie wodorowe ma bardzo szerokie spektrum działania.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Z zabiegu mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jest on dedykowany do każdego typu cery: trądzikowej, naczyniowej, pozbawionej blasku i dojrzałej. Można go stosować cały rok, nawet po okresie letnich kąpieli słonecznych.

Jakie są efekty zabiegu?

Efekty oczyszczającego i nawilżającego zabiegu są widoczne i odczuwalne od razu. Należą do nich:

  • wyrównanie kolorytu skóry i zmniejszenie widoczności przebarwień,
  • nawilżenie skóry,
  • spłycenie drobnych zmarszczek,
  • oczyszczenie porów.

Jak często warto stosować zabieg?

Dla uzyskania najlepszych i trwałych rezultatów zaleca się, aby oczyszczanie wodorowe HydraPure było wykonywane w seriach – w zależności od indywidualnych potrzeb, 3- 5 razy w odstępie 2-4 tygodni.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności