Kosmetologia

Drenaż twarzy, szyi i dekoltu

Drenaż twarzy, szyi i dekoltu

Drenaż limfatyczny jest specjalnym rodzajem masażu, stymulującym układ limfatyczny. Wykonywany jest poprzez uciskanie i pocieranie skóry w sposób, który umożliwia przepchnięcie nagromadzonego pod skórą płynu zwanego limfą. Dzięki temu możliwe jest zlikwidowanie obrzęku oraz poprawienie krążenia. W efekcie przeprowadzonego drenażu limfatycznego skóra staje się ujędrniona, a zmarszczki spłycone. To również sposób na pozbycie się problemów z zatokami oraz opuchlizny oczu i innych części twarzy. Drenaż limfatyczny twarzy, szyi i dekoltu poprawia kondycję skóry sprawiając, że zwiększa się wchłanianie substancji odżywczych zawartych w kosmetykach, dlatego często wykonywany jest przed zabiegami kosmetycznymi.

SPM

Jednym z ważniejszych zabiegów Metody High-Care jest masaż przy pomocy pomp ssących SPM. Masaż pod ciśnieniem poprawia napięcie skóry, stymuluje przepływ limfy, zwiększa proces spalania tłuszczu w komórkach, oczyszcza i wzmacnia tkankę łączną. Korzystają na tym między innymi kalogen, elastyna, włókna białkowe, odpowiedzialne za elastyczną i napiętą skórę.

Ultradźwięki

Terapia ultradźwiękowa oznacza mikromasaż w głębi tkanek. Zabieg jest prawie nieodczuwalny, a mimo to niezwykle silnie działający. Mikromasaż pobudza krążenie i przepływ limfy, wspomaga przemianę materii i enzymy, podwyższa poziom pH zakwaszonych tkanek. Z terapią ultradźwiękową wiąże się zjawisko sonoforezy – przenikania preparatów farmaceutycznych lub kosmetycznych do głębszych warstw skóry, dzięki czemu skóra jest odżywiona specjalnymi preparatami i substancjami odżywczymi.

Rezultat kuracji - GŁADKA I ELASTYCZNA SKÓRA

W celu uzyskania jak najlepszych efektów kuracji, każda klientka oprócz zabiegów powinna pić 2,5 litra wody dziennie, powinna ograniczyć ilość spożywanych tłuszczów, i dużo ćwiczyć.

Umów się na wizytę

  • Wiotka skóra
  • Zmarszczki
  • Nadmiar tkanki tłuszczowej
  • Aktywna opryszczka
  • Infekcje skórne
  • Trądzik różowaty
  • Aktywny trądzik młodzieńczy
  • Zapalenie wątroby i nerek
  • Ciąża i karmienie piersią

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
Od 160 zł 30 min-1h Kosmetolog, fizjoterapeta Nie Nie brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności