Kosmetologia

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

Już dziś możesz uatrakcyjnić swoje spojrzenie, bez konieczności codziennej aplikacji tuszu i czasochłonnego makijażu oka. Proponujemy zabieg trwałego przedłużania i zagęszczania rzęs przy użyciu metody Nouveau Lashes.
Firma Nouveau Lashes jest liderem w dziedzinie stylizacji rzęs. Wysoką jakość zabiegu potwierdza liczne grono naszych stałych klientek oraz wiele kobiet na całym świecie m. in. światowe gwiazdy jak np.: Victoria Beckham.

Jak wygląda zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs firmy Nouveau Lashes?

Aplikacja rzęs wykonywana jest metodą „jeden do jednego”. Stylistka przykleja do jednej rzęsy naturalnej jeden włosek syntetyczny. Rzęsy wykonane są z syntetycznego jedwabiu, dzięki czemu są sprężyste, lśniące i wyglądają bardzo naturalnie. W trakcie zabiegu Klientka leży wygodnie z zamkniętymi oczami.

Jaki wpływ ma Klientka na efekt końcowy zabiegu ?

W zależności od długości własnych rzęs i oczekiwanego rezultatu, rzęsy dobierane są bardzo indywidualnie. Na jedną powiekę można przykleić od 70 do 120 rzęs. Włoski mają różne długości (od 6 do 17 mm), stopień podkręcenia, grubość oraz kolor. W zależności od barwy tęczówki lub życzenia Klientki możemy użyć częściowo lub w całości rzęs w wybranym kolorze: czarnym, kasztanowym, fioletowym, niebieskim, złotym, czerwonym, zielonym. Okazjonalnie (śluby, bale, studniówki, itp.) rzęsy można ozdobić przyklejając kilka cyrkoni.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Rzęsy utrzymują się około sześciu – ośmiu tygodni i wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych rzęs (naturalny cykl wzrostu włosków rzęs wynosi 60-90 dni). Dla utrzymania odpowiedniej długości i zagęszczenia rzęs, zaleca się zabieg uzupełnienia co 2- 4 tyg, gdyż w trakcie zabiegu nie jest się w stanie precyzyjnie określić w jakiej fazie wzrostu jest aktualna rzęsa. Syntetyczne rzęsy przyklejane są na włoski o średniej długości, aby wykluczyć obciążenie rzęs nowo rosnących. Nouveau Lashes to metoda, która zakłada możliwość długoterminowej stylizacji rzęs. Włoski przyklejane tą metodą są odporne na wodę.

Czy po założeniu rzęs Nouveau Lashes można używać tuszu?

Efekt zabiegu jest tak spektakularny, że zdecydowana większość Klientek rezygnuje ze stosowania maskary. Jeżeli jednak Klientka ma potrzebę stosowania tuszu, powinien on być beztłuszczowy. Tusze przeznaczone do rzęs syntetycznych można zakupić w naszych gabinetach. Resztę makijażu oka wykonuje się bez zmian, tylko do demakijażu należy stosować removery beztłuszczowe (również do zakupienia w naszych gabinetach). Osobom korzystającym z sauny lub basenu zalecamy stosowanie utrwalacza, który przedłuży idealne ułożenie i przyleganie syntetycznych rzęs.

Czy rzęsy firmy Nouveau Lashes osłabiają naturalne włoski?

Rzęsy Nouveau Lashes nie osłabiają w żaden sposób włosków naturalnych. Rzęsy syntetyczne można nosić długotrwale, nawet przez kilka lat. Istotny jest fakt, iż rzęsy Nouveau Lashes są wyjątkowo lekkie i nie są przytwierdzane do włosków które są zbyt „młode”.

Czy można usunąć rzęsy samodzielnie?

Nigdy nie należy zdejmować rzęs samodzielnie. Jeśli z jakiegoś powodu Klientka chce usunąć syntetyczne włoski musi to zrobić profesjonalnie w gabinecie, mamy wtedy gwarancję nieuszkodzenia naszych naturalnych rzęs.

Czy zabieg mogą wykonać osoby ze skłonnością do alergii i wrażliwymi oczami?

Tak. Klej, który jest stosowany w metodzie Nouveau Lashes jest hypoalergiczny. Dodatkowo należy pamiętać, że w tej metodzie klej nie ma kontaktu ze skórą. Rzęsy są przyklejane ok. 1-2 mm od skóry powiek. Zabiegowi mogą się poddać osoby noszące soczewki (na czas zabiegu soczewki należy wyjąć, bezpośrednio po skończonym zabiegu można je ponownie założyć).

Na czym polega wyjątkowość metody Nouveau Lashes?

Metoda Nouveau Lashes swoją wyjątkowość zawdzięcza wysokiej jakości rzęsom i klejowi. Rzęsy mają anatomiczny kształt, zwężają się ku końcowi i są podobnie wygięte jak rzęsy naturalne. Wykonane z syntetycznego jedwabiu, lśniące włoski są wyjątkowo lekkie i elastyczne, dzięki czemu nie obciążają rzęs i powiek. Klej stosowany przez Nouveau Lashes jest najtrwalszym preparatem dostępnym na rynku w tej kategorii. W kontakcie z rzęsami, klej nie zbryla się i pozostaje niewidoczny przy jednoczesnej trwałości spojenia włosków.

Warto zaznaczyć, że wykonując zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą Nouveau Lashes lub metodą ekspresową Blink & Go oddajesz swoje rzęsy w ręce fachowych stylistek posiadających ogromne doświadczenie w tego rodzaju zabiegach. Gabinety Elite jako jedne z pierwszych wprowadziły do swojej oferty zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs.

Ile czasu trwa zabieg?

W zależności od ilości aplikowanych rzęs pierwszy zabieg trwa ok. 1,5-2,5 h. Zabiegi uzupełniania trwają ok. 0,5-1,5 h.

Umów się na wizytę

  • Rzęsy rosnące asymetrycznie
  • Cienkie i jasne rzęsy
  • Chęć posiadania perfekcyjnych rzęs bez makijażu
  • Chęć podkreślenia oczu w naturalny sposób
  • opryszczka,
  • stany zapalne spojówki i oka,
  • łuszczyca,
  • w przypadkach wątpliwych zaleca się konsultację lekarską.

Efekty zabiegu

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
Od 400 zł 1-1,5h Stylista rzęs Nie Nie brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności