Laseroterapia

Laseroterapia

Laseroterapia to nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają na leczenie wielu problemów estetycznych oraz schorzeń. Zabieg laseroterapii polega na emitowaniu wiązki światła o ustalonym natężeniu na wybrany fragment ciała przez określony czas. Do jej wykonywania używa się wielu odmiennych laserów. Moc i częstotliwość, a także liczba powtórzeń zależy od indywidualnych uwarunkowań pacjenta i rodzaju lasera. Zabiegi laseroterapii gwarantują wysoką skuteczność, niewielką inwazyjność oraz możliwość uzyskania długotrwałych efektów. Pierwsze rezultaty widać już po pierwszym zabiegu. Dzięki precyzji, dużej wydajności oraz bezpieczeństwu laseroterapia polecana jest przez lekarzy na całym świecie. Jako klinika laseroterapii mamy ponad 20 letnie doświadczenie i dysponujemy najlepszymi dostępnymi na rynku laserami dedykowanymi do zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej czy ginekologii. Z uwagi na tak długie doświadczenie i liczbę wykonanych zabiegów staliśmy się ekspertami w tej dziedzinie.

Zabiegi z użyciem laseroterapii

W Klinice Elite, Centrum Laseroterapii przeprowadzamy zabiegi laseroterapii z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń zapewniających pacjentowi maksymalny komfort i skuteczność. Jednym z nich jest depilacja laserowa, która pozwala pozbyć się uciążliwych włosków m.in. z okolic nóg, pach czy twarzy. Przeprowadzamy ją z wykorzystaniem laserów Thunder MT, Vectus™ oraz Cutera Nd-Yag, które gwarantują skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Zabieg zamykania naczynek umożliwia zmniejszenie zaczerwienienia skóry związanego z pękającymi naczynkami oraz ich całkowite zamkniecie. Do tego celu wykorzystujemy lasery firmy Cutera. Lasery stosujemy także do usuwania tatuaży. Zabieg wykonywany jest za pomocą najmocniejszego lasera picosekundowego Discovery Pico, którego działanie opiera się na ultrakrótkich impulsach, co pozwala skutecznie usuwać tatuaże w każdym kolorze.

Wśród nowoczesnych zabiegów wykonywanych laserem Discovery Pico znajduje się również laserowe usuwanie rozstępów. W efekcie zastosowanej laseroterapii na powierzchni skóry powstaje wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrouszkodzeń, a gojenie następuje niezwykle szybko dając bardzo dobre rezultaty. Zabiegi laseroterapii wykonujemy również przy użyciu laserów Fraxel® re:store, MedLite C6, CO2 czy wielu innych.

W Klinika Elite, Centrum Laseroterapii wykonujemy zabieg laserowego usuwania blizn, w efekcie którego blizny zostają zmiękczone, a ich kolor i konsystencja ulegają stopniowej zmianie, aby z czasem upodobniły się do otaczającej je skóry. Zabiegiem modelującym sylwetkę poprzez trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej jest liposukcja laserowa pozwalająca bezpiecznie uzyskać satysfakcjonujące efekty. Do tego służy m.in. laser Palomar Slimlipo.

Najwyższej klasy lasery wykorzystujemy ponadto w chirurgii plastycznej, dermatologii i kosmetologii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone