Umów się na wizytę

Laseroterapia

Laseroterapia

Laseroterapia to nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają na leczenie wielu problemów estetycznych oraz schorzeń. Zabieg laseroterapii polega na emitowaniu wiązki światła o ustalonym natężeniu na wybrany fragment ciała przez określony czas. Do jej wykonywania używa się wielu odmiennych laserów. Moc i częstotliwość, a także liczba powtórzeń zależy od indywidualnych uwarunkowań pacjenta i rodzaju lasera. Zabiegi laseroterapii gwarantują wysoką skuteczność, niewielką inwazyjność oraz możliwość uzyskania długotrwałych efektów. Pierwsze rezultaty widać już po pierwszym zabiegu. Dzięki precyzji, dużej wydajności oraz bezpieczeństwu laseroterapia polecana jest przez lekarzy na całym świecie. Jako klinika laseroterapii mamy ponad 24 letnie doświadczenie i dysponujemy najlepszymi dostępnymi na rynku laserami dedykowanymi do zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej czy ginekologii. Z uwagi na tak długie doświadczenie i liczbę wykonanych zabiegów staliśmy się ekspertami w tej dziedzinie.

Zabiegi z użyciem laserów

W Klinice Elite, Centrum Laseroterapii przeprowadzamy zabiegi laseroterapii z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń zapewniających pacjentowi maksymalny komfort i skuteczność. Jednym z nich jest depilacja laserowa, która pozwala pozbyć się uciążliwych włosków m.in. z okolic nóg, pach czy twarzy. Przeprowadzamy ją z wykorzystaniem laserów aleksandrytowych, neodymowo-yagowych, diodowych, technologii IPL lub technologii mieszanych, które gwarantują najwyższą skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Zabieg zamykania naczynek umożliwia zmniejszenie zaczerwienienia skóry związanego z pękającymi naczynkami oraz ich całkowite zamkniecie. Do tego celu wykorzystujemy lasery firmy Cutera. Lasery stosujemy także do usuwania tatuaży. Zabieg wykonywany jest za pomocą najmocniejszego lasera pikosekundowego, którego działanie opiera się na ultrakrótkich impulsach, co pozwala skutecznie usuwać tatuaże w każdym kolorze.

Wśród nowoczesnych zabiegów wykonywanych laserem picosecundowym znajduje się również laserowe usuwanie rozstępów. W efekcie zastosowanej laseroterapii na powierzchni skóry powstaje wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrouszkodzeń, a gojenie następuje niezwykle szybko dając bardzo dobre rezultaty. Zabiegi laseroterapii wykonujemy również przy użyciu laserów frakcyjnych, Q-switch, CO2 czy wielu innych.

W Klinika Elite, Centrum Laseroterapii wykonujemy zabieg laserowego usuwania blizn, w efekcie którego blizny zostają zmiękczone, a ich kolor i konsystencja ulegają stopniowej zmianie, aby z czasem upodobniły się do otaczającej je skóry. Zabiegiem modelującym sylwetkę poprzez trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej jest liposukcja laserowa pozwalająca bezpiecznie uzyskać satysfakcjonujące efekty. Do tego służy m.in. laser łączący dwie długości fali.

Najwyższej klasy lasery wykorzystujemy ponadto w chirurgii plastycznej, dermatologii i kosmetologii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności