Umów się na wizytę

Laseroterapia

Laser diodowy

Laser diodowy

Laser diodowy firmy Palomar Medical Technologies to nowoczesna i innowacyjna metoda permanentnego usuwania owłosienia.

Laser szybko i skutecznie eliminuje niechciany problem i jest w tej chwili jedynym na światowym rynku urządzeniem w inteligentny sposób dostosowującym swoje parametry do potrzeb Pacjenta.

Na czym polega wyjątkowość nowego urządzenia?

Laser jest jedynym „inteligentnym” laserem na świecie. Został on wyposażony w czujnik, określający poziom melaniny w skórze. Przed rozpoczęciem czynności czytnik przykładany jest do skóry w miejscu planowanego zabiegu. Urządzenie automatycznie odczytuje poziom melaniny w skórze pacjenta i na tej podstawie generuje indywidualnie dobrane parametry zabiegu. Dzięki takiemu działaniu indywidualne parametry energii mogą być wyższe niż standardowe, pozostając jednocześnie bezpiecznymi dla pacjenta. To z kolei powoduje, że maksymalnie zminimalizowane zostaje ryzyko wystąpienia poparzeń, a sam zabieg staje się bardziej efektywny.

Dodatkowo efektywność terapii zostaje wzmocniona poprzez wykorzystanie opatentowanej technologii „photo recycling”. Technologia ta umożliwia ponowne spożytkowanie światła, które podczas zabiegu w naturalny sposób odbija się od skóry. W głowicę urządzenia wbudowane są specjalne lustra odbijające światło, które wykorzystywane jest ponownie, co zwiększa efektywność procedury.

Czy zabieg depilacji laserem jest bolesny?

Komfort pacjenta zapewnia nie tylko bardzo szybkie tempo pracy lasera (dla przykładu redukcję owłosienia na plecach można wykonać w zaledwie 3 minuty), ale również zastosowane w głowicy chłodzenie kontaktowe. Oznacza to, że skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji światła. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest minimalna. Pozwala to zastosować wyższą energię w trakcie zabiegu, a tym samym w znaczący sposób zwiększyć jego skuteczność.

Umów się na wizytę

Najlepsze efekty depilacji laserowej są u osób z jasną karnacją i ciemnymi włosami. Laser oddziaływuje na melaninę, tę zawartą w skórze jak i we włosie. W przypadku ciemnej lub opalonej skóry, energia światła szybciej dotrze do melaniny zawartej w skórze niż do barwnika znajdującego się w cebulce włosa. W tej sytuacji zabieg może spowodować ryzyko poparzeń i może być nieskuteczny. Z tego powodu nie wykonuje się zabiegów na opalonej skórze i u osób o ciemnej karnacji.
W przypadku jasnych włosów zabiegi są możliwe ale konieczne jest wykonanie większej liczby powtórzeń.

W takiej sytuacji można wykonać zabieg na wyższych parametrach bez ryzyka poparzeń.

Depilacja laserowa nie może zostać przeprowadzona u osób z czynnymi chorobami skóry (np. z łuszczycą). Inne przeciwwskazania do wykonania zabiegu to:

  • ciąża,
  • cukrzyca,
  • wszczepiony rozrusznik lub stymulator serca,
  • świeża opalenizna,
  • infekcja skóry,
  • przyjmowanie leków i innych preparatów światłouczulających,
  • terapia retinoidami.

Efekty zabiegu

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
Od 100 zł 15 min-1h Kosmetolog, pielęgniarka Nie Tak, miejscowe Brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności