Umów się na wizytę

Laseroterapia

Laser aleksandrytowy i laser Nd-Yag

Laser łączący dwie długosci fal; aleksandrytową i Nd-yag

Aby pozbyć się uciążliwych włosków z okolic nóg czy pach warto postawić na depilację laserową. Efekty zabiegu są długotrwałe, co pozwala zapomnieć o odrastających włoskach nawet na całe życie.

W naszej klinice wykorzystujemy m.in. najnowocześniejszy laser aleksandrytowy w połączeniu z Nd-yag, dzięki któremu skóra jest niebywale gładka już po pierwszym zabiegu. Urządzenie łączy w sobie innowacyjne technologie, co sprawia, że depilacja laserowa jest jeszcze bardziej skuteczna, a na dodatek bezbolesna.

Jakie są korzyści z depilacji laserowej?

 • wysoka skuteczność, bez względu na kolor owłosienia,
 • brak podrażnień i dyskomfortu,
 • precyzyjne usunięcie owłosienia, nawet w trudno dostępnych miejscach,
 • szybkie i trwałe efekty.

Jakie są efekty depilacji laserowej?

Idealnie gładka skóra to marzenie każdej kobiety. Z laserem firmy Quanta System Q1 możemy spełnić je w kilka minut. Innowacyjne urządzenie łączy w sobie zalety dwóch jak do tej pory najlepszych laserów do depilacji: aleksandrytowego oraz neodymowo-yagowego, jego skuteczność jest więc bardzo wysoka. Dla otrzymania jak najlepszych rezultatów, depilację warto powtórzyć minimum 4 razy. Kilkukrotne wykonanie zabiegu pozwala oddziaływać we wszystkich momentach fazy wzrostu włosów, co przekłada się na niebywale trwałe efekty depilacji. Dzięki zastosowaniu skanera zabieg wykonujemy dosłownie w kilka minut. Nowoczesne urządzenie pozwala szybko, a zarazem precyzyjnie pozbyć się owłosienia z rąk, łydek, ud i pleców. Co istotne, Jest na tyle delikatny, że można stosować go na całą okolicę twarzy. Laser świetnie sprawdza się także w depilacji miejsc intymnych, a w tym wrażliwych pachwin i warg sromowych.

Na czym polega zabieg depilacji laserowej?

Nowoczesny laser generuje dwie długości fali – 755 nm oraz 1064 nm, co pozwala idealnie dopasować jego parametry do fototypu skóry oraz koloru włosów. Depilacja laserowa pach i innych części ciała wykonana za pomocą urządzenia jest równie skuteczna u kobiet z ciemnymi, jak i jasnymi włosami. Generowanie fal świetlnych o dwóch długościach sprawia, że w trakcie jednego zabiegu zniszczona zostaje zarówno łodyga, jak i cebulka włosa.

Innowacyjny laser został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić precyzyjne usunięcie owłosienia w jak najkrótszym czasie. Urządzenie posiada dużą powierzchnię skanowania głowicy (aż do 30 cm² ), dzięki czemu zabieg trwa znacznie krócej.

Depilacja laserowa – efekty w kilka minut

Dzięki zastosowaniu lasera aleksandrytowego w połączeniu z nd-yag, zabieg wykonujemy dosłownie w kilka minut. Nowoczesne urządzenie pozwala szybko, a zarazem precyzyjnie pozbyć się owłosienia z rąk, łydek, ud i pleców. Co istotne, laser jest na tyle delikatny, że można stosować go na całą okolicę twarzy. Laser świetnie sprawdza się także w depilacji miejsc intymnych, a w tym wrażliwych pachwin i warg sromowych.

Depilacja laserowa bikini z zastosowaniem urządzenia trwa zaledwie 5 minut. Z kolei zabieg wykonywany na całych nogach to około 20 minut.

Umów się na wizytę

To najskuteczniejszy laser do depilacji. Dzięki specjalnej technologii, jego zastosowanie nie wywołuje dyskomfortu, ani poparzeń. Zabieg jest więc idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które są wrażliwe i mają niski próg odczuwania bólu. Urządzenie posiada zintegrowany system chłodzenia, co dodatkowo zwiększa satysfakcję podczas wykonywania zabiegu, chroni nie tylko przed bólem w trakcie depilacji, ale także zmniejsza uczucie dyskomfortu towarzyszące po zabiegu.

Depilacja laserowa nie może zostać przeprowadzona u osób z czynnymi chorobami skóry (np. z łuszczycą). Inne przeciwwskazania do wykonania zabiegu to:

 • ciąża,
 • cukrzyca,
 • wszczepiony rozrusznik lub stymulator serca,
 • świeża opalenizna,
 • infekcja skóry,
 • przyjmowanie leków i innych preparatów światłouczulających,
 • terapia retinoidami.

Efekty zabiegu

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
Od 150 zł 15 min-1h Kosmetolog, pielęgniarka Nie Tak miejscowe Brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności