Laseroterapia

Laser Thunder MT

Laser Thunder MT

Depilacja Laser Thunder MTAby pozbyć się uciążliwych włosków z okolic nóg czy pach warto postawić na depilację laserową. Efekty zabiegu są długotrwałe, co pozwala zapomnieć o odrastających włoskach nawet na całe życie.

W naszej klinice wykorzystujemy m.in. najnowocześniejszy laser Thunder MT, dzięki któremu skóra jest niebywale gładka już po pierwszym zabiegu. Urządzenie łączy w sobie innowacyjne technologie, co sprawia, że depilacja laserowa jest jeszcze bardziej skuteczna, a na dodatek bezbolesna.

Jakie są korzyści z depilacji Tunder MT?

 • wysoka skuteczność, bez względu na kolor owłosienia,
 • brak podrażnień i dyskomfortu,
 • precyzyjne usunięcie owłosienia, nawet w trudno dostępnych miejscach,
 • szybkie i trwałe efekty.

Jakie są efekty depilacji laserowej laserem Thunder MT?

Idealnie gładka skóra to marzenie każdej kobiety. Z laserem Thunder MT możemy spełnić je w kilka minut. Innowacyjne urządzenie łączy w sobie zalety dwóch jak do tej pory najlepszych laserów do depilacji: aleksandrytowego oraz neodymowo-yagowego, jego skuteczność jest więc bardzo wysoka. Dla otrzymania jak najlepszych rezultatów, depilację warto powtórzyć minimum 4 razy. Kilkukrotne wykonanie zabiegu pozwala oddziaływać we wszystkich momentach fazy wzrostu włosów, co przekłada się na niebywale trwałe efekty depilacji. Dzięki zastosowaniu lasera Thunder MT, zabieg wykonujemy dosłownie w kilka minut. Nowoczesne urządzenie pozwala szybko, a zarazem precyzyjnie pozbyć się owłosienia z rąk, łydek, ud i pleców. Co istotne, Thunder MT jest na tyle delikatny, że można stosować go na całą okolicę twarzy. Laser świetnie sprawdza się także w depilacji miejsc intymnych, a w tym wrażliwych pachwin i warg sromowych.

Na czym polega zabieg depilacji laserowej urządzeniem Thunder MT?

Nowoczesny laser generuje dwie długości fali – 755 nm oraz 1064 nm, co pozwala idealnie dopasować jego parametry do fototypu skóry oraz koloru włosów. Depilacja laserowa pach i innych części ciała wykonana za pomocą urządzenia jest równie skuteczna u kobiet z ciemnymi, jak i jasnymi włosami. Generowanie fal świetlnych o dwóch długościach sprawia, że w trakcie jednego zabiegu zniszczona zostaje zarówno łodyga, jak i cebulka włosa.

Innowacyjny laser został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić precyzyjne usunięcie owłosienia w jak najkrótszym czasie. Urządzenie posiada dużą powierzchnię skanowania głowicy (aż do 30 cm² ), dzięki czemu zabieg trwa znacznie krócej.

Depilacja laserowa – efekty w kilka minut

Dzięki zastosowaniu lasera Thunder MT, zabieg wykonujemy dosłownie w kilka minut. Nowoczesne urządzenie pozwala szybko, a zarazem precyzyjnie pozbyć się owłosienia z rąk, łydek, ud i pleców. Co istotne, Thunder MT jest na tyle delikatny, że można stosować go na całą okolicę twarzy. Laser świetnie sprawdza się także w depilacji miejsc intymnych, a w tym wrażliwych pachwin i warg sromowych.

Depilacja laserowa bikini z zastosowaniem urządzenia trwa zaledwie 5 minut. Z kolei zabieg wykonywany na całych nogach to około 20 minut.

Umów się na wizytę

Thunder MT to najszybszy i najskuteczniejszy laser do depilacji. Dzięki specjalnej technologii, jego zastosowanie nie wywołuje dyskomfortu, ani poparzeń. Zabieg jest więc idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które są wrażliwe i mają niski próg odczuwania bólu. Urządzenie posiada zintegrowany system chłodzenia, co dodatkowo zwiększa satysfakcję podczas wykonywania zabiegu. Tak zwany Zimmer, chroni nie tylko przed bólem w trakcie depilacji, ale także zmniejsza uczucie dyskomfortu towarzyszące po zabiegu.

Depilacja laserowa nie może zostać przeprowadzona u osób z czynnymi chorobami skóry (np. z łuszczycą). Inne przeciwwskazania do wykonania zabiegu to:

 • ciąża,
 • cukrzyca,
 • wszczepiony rozrusznik lub stymulator serca,
 • świeża opalenizna,
 • infekcja skóry,
 • przyjmowanie leków i innych preparatów światłouczulających,
 • terapia retinoidami.

Efekty zabiegu

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
Od 140 zł 15 min-1h Kosmetolog, pielęgniarka Nie Tak miejscowe Brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(więcej)
(więcej)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(więcej)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(więcej)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności