Umów się na wizytę

Laseroterapia

Usuwanie tatuaży

Usuwanie tatuaży

Laserowe usuwanie tatuaży to zabieg pozwalający na pozbycie się niechcianego tatuażu wykonanego poprzez wprowadzenie tuszu w głębokie warstwy skóry. Metoda laserowa polega na emisji wiązki o wysokiej energii, która rozbija cząsteczki pigmentu i prowadzi do rozjaśnienia tatuażu podczas kolejnych zabiegów. W przypadku tatuaży o dużych rozmiarach oraz wielu kolorach, konieczne jest wykonanie zabiegu w kilku etapach. Ich liczba uzależniona jest między innymi od rodzaju barwnika tatuażu, jego głębokości, sposobu wykonania, umiejscowienia, a także indywidualnych uwarunkowań Pacjenta. Laser nie pozostawia blizn oraz sprawia, że czas rekonwalescencji jest wyjątkowo krótki.

Lasery do usuwania tatuażu

Usuwanie tatuażu laserem to zabieg wykonywany za pomocą dwóch nowoczesnych urządzeń – lasera pikosekundowego oraz lasera Q-switch.

Laser pikosekundowy to najmocniejszy na rynku pikosekundowy laser do usuwania tatuażu, który wyposażony jest w soczewki frakcyjne. Wykorzystanie lasera umożliwia skuteczne usuwanie tatuaży, minimalizuje dolegliwości bólowe oraz sprawia, że praktycznie nie jest konieczna rekonwalescencja pozabiegowa. Po zastosowaniu tego lasera nie obserwuje się także powstawania blizn w miejscu leczenia.

Q-switch jest laserem o krótkim czasie impulsu oraz wysokiej energii, dzięki czemu skutecznie rozbija cząstki tuszu zawarte w tatuażach. Zabieg usunięcia tatuażu z jego użyciem polega na emisji ultrakrótkich impulsów światła laserowego, które działają wyłącznie na barwnik, nie uszkadzając otaczającej go skóry. W efekcie zabiegu usuwania tatuażu laserem czas rekonwalescencji jest wyjątkowo krótki. Laser Q-switch nie pozostawia też blizn pozabiegowych.

Po zabiegu usuwania laserowego tatuażu możliwy jest niemal natychmiastowy powrót do normalnych aktywności.

Efekty usuwania tatuażu widoczne są zwykle po wykonaniu serii zabiegów. W celu całkowitego usunięcia tatuażu może być konieczne wykonanie od 3 do 10 sesji zabiegowych. Ich ostateczna liczba uzależniona jest od danego tatuażu oraz predyspozycji Pacjenta.

Efekty zabiegu

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności