Laseroterapia

Usuwanie zmian naczyniowych – Cutera

Usuwanie zmian naczyniowych – Cutera

Usuwanie zmian naczyniowych WarszawaW przypadku zmian naczyniowych tkanką do usunięcia są naczynia krwionośne. Energia świetlna jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi – hemoglobinę i zmieniana na ciepło, podnosząc temperaturę krwi. Gdy krew osiągnie wystarczająco wysoką temperaturę, koaguluje i niszczy ścianę naczynia, które po pewnym czasie jest usuwane przez organizm.

Efektywna terapia może składać się z kilku zabiegów wykonywanych w przeciągu kilku miesięcy (zazwyczaj konieczne jest wykonanie 1-5 zabiegów), a zanik usuwanej zmiany następuje samoistnie.

Zazwyczaj oczekiwane efekty pojawiają się w czasie kilku miesięcy. W okresie tym niezbędne są wizyty kontrolne, które mają na celu weryfikację efektów zabiegu oraz udzielenie wskazań do kolejnych działań. Wizyty takie przeprowadzane są w odstępach 3-6 tygodniowych. Ostatecznym efektem serii zabiegów jest całkowite usunięcie trądziku różowatego.

Przed zabiegiem

Lekarz przeprowadza rozmowę z pacjentem podczas której ocenia zmiany do usunięcia, wyjaśnia istotę zabiegu i przedstawia przeciwwskazania do jego wykonania.

Osobom mającym tendencje do ciągłego pękania naczyń krwionośnych proponujemy wykonanie serii zabiegów pielęgnacyjnych obowiązkowo w sezonie jesienno-zimowym które mają na celu wzmocnienie i uszczelnienie ścian tych naczyń (szczegółowy opis zabiegu znajdziecie Państwo pod adresem kosmetyka twarzy).

Umów się na wizytę

 • naczyniaki różnego pochodzenia: jamiste, płaskie, starcze;
 • poszerzone naczynka na obrębie twarzy i nóg (teleangiektazje);
 • poszerzenia żylne;
 • trądzik różowaty;
 • świetlne uszkodzenia skóry (poikiloderma).
 • zaburzenia krzepnięcia krwi;
 • cukrzyca;
 • bliznowce;
 • ciąża;
 • opalona skóra;
 • stosowanie niektórych leków np. powodujących wzrost, zwiększoną wrażliwość na światło lub antykoagulantów.

Efekty zabiegu

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
Od 300 zł 20 min Lekarz medycyny estetycznej Nie Nie 1 tydzień

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności