Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest dynamicznie rozwijającym się działem medycyny, której głównym celem jest z jednej strony dbałość o zdrowie pacjentów, z drugiej zaś podniesienie walorów estetycznych ciała. Pozwala ona przeciwdziałać naturalnym procesom starzenia się, korygować wrodzone oraz nabyte zmiany skóry. Usuwając defekty estetyczne ciała, ma ona także bardzo pozytywny wpływ na samoocenę pacjenta, jego funkcjonowanie w sferze prywatnej, intymnej oraz społecznej. Zaletą szerokiego wachlarza dostępnych zabiegów jest ich nieinwazyjny charakter. Nie wymagają one zazwyczaj hospitalizacji oraz długotrwałej rekonwalescencji. Są równie skuteczne, jak bezpieczne. Mogą być wykonywane z powodzeniem u osób w różnym wieku, którzy cieszą się dobrym zdrowiem.

Zdrowie i uroda

Twarz (w szczególności okolice oczu i ust), szyja, piersi, okolice intymne, dłonie, ramiona i plecy to najpopularniejsze miejsca wykorzystania metod medycyny estetycznej. Przychodzi ona z pomocą pacjentkom i pacjentom w bardzo różnym wieku, z bardzo różnymi problemami. Zmarszczki, zwiotczenia i utrata jędrności skóry zazwyczaj jest niwelowana za pomocą różnego rodzaju preparatów wypełniających oraz zabiegów mezoterapii, które pozwalają poprawić owal i wyrazistość twarzy, nadać jej zdecydowanie bardziej atrakcyjnego wyglądu.

Zabiegi laserowe

Dynamiczny rozwój urządzeń oraz technik laserowych pozwala skórze odzyskać utraconą jędrność, trwale usunąć niekorzystne przebarwienia, blizny, zmiany dermatologiczne czy znamiona. Zabiegi laserowe, takie jak choćby liposukcja laserowa, pozwalają także na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, redukcję rozstępów. Pomagają pozbyć się nadmiernego owłosienia, potliwości, są niezwykle skuteczne w poprawie funkcjonowania narządów rodnych kobiety.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności