Umów się na wizytę

Medycyna estetyczna

Mikrofale – permanentne usuwanie nadpotliwości

Skuteczna metoda usuwania nadmiernej potliwości pod pachami

Nadpotliwość jest problemem nie tylko natury estetycznej, ale także zdrowotnej. Dotychczasowe metody jej leczenia nie zapewniały trwałego efektu i częstokroć wiązały się z koniecznością ingerencji chirurgicznej. Pacjent z problemem nadpotliwości zlokalizowanej pod pachami, może poddać się zabiegowi, który wykorzystuje mikrofale, nie wymaga wykonania żadnych nacięć czy nakłuć, nie zaburza także zdolności ludzkiego organizmu do chłodzenia się. Natomiast efekt zabiegu jest permanentny.

Czy zabieg jest skuteczny?

Dzięki oddziaływaniu bezpośrednio na gruczoły potowe pod pachami znacząco redukuje on ilość wydzielanego potu i jego zapach. Jego skuteczność potwierdzona została w licznych badaniach klinicznych. Ilość wydzielanego potu jest zredukowana o 85-95%.

Jakie są efekty zabiegu?

Zastosowanie wiązki elektromagnetycznej o odpowiedniej mocy, blokuje gruczoły potowe na skórze. Po zabiegu nie ulegają one regeneracji. W 90% wystarczy wykonanie jednego zabiegu, by osiągnąć pożądane efekty.

Jak przygotować się do zabiegu?

Wykonanie zabiegu nie wymaga od pacjenta specjalnego przygotowania. Niemniej jednak lekarz może zlecić wykonanie podstawowych badań mających na celu zdiagnozowanie przyczyn nadmiernej potliwości. Może ona być bowiem symptomem chorób somatycznych lub problemów natury psychologicznej.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg jest nieinwazyjny, stąd też podczas jego wykonywania właściwie nie odczuwa się bólu. Moc wiązki elektromagnetycznej dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb danego pacjenta. W przypadku konieczności zastosowania dużej mocy, profilaktycznie lekarz może wykonać znieczulenie miejscowe. Zabieg zazwyczaj trwa około godziny.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg nie jest metodą inwazyjną. Po jego wykonaniu pacjent może udać się do domu. Nie jest konieczne pozostawanie pod opieką lekarską. W okresie rekonwalescencji możliwe jest pojawianie się obrzęków, podrażnień, bólu, w miejscach poddanych terapii. W przypadku wystąpienia takich efektów dozwolone jest stosowanie ogólnodostępnych środków przeciwbólowych oraz stosowanie miejscowych okładów z lodu.

Przeciwwskazania

MiraDry nie może być przeprowadzony w przypadku dzieci oraz osób niepełnoletnich, poniżej 18 r.ż. Wykonanie procedury poprzedzone jest konsultacją lekarską mającą na celu odpowiednią diagnostykę problemu oraz kwalifikację pacjenta do zabiegu.

Umów się na wizytę

  • Nadpotliwość pach
  • Elektroniczne implanty (rozrusznik)
  • Nietolerancja na preparaty do znieczulenia miejscowego z lidokainą i epinefryną
  • Wiek poniżej 18 roku życia

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Miradry Orientacyjny czas trwania zabiegu Miradry Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
5 100 zł 5 350 zł 1,5h Lekarz medycyny estetycznej, pielęgniarka Nie Tak, miejscowe 1 tydzień

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności