Medycyna estetyczna

Thermolifting

Thermolifting

Thermolifting pozwala na niechirurgiczne zwiększenie napięcia skóry i uzyskanie efektu liftingu.

Jest to innowacyjna metoda napinania skóry, poprawy konturów twarzy, szyi, brzucha, ud i ramion. Stosuje promieniowanie w obszarze dalekiej podczerwieni na granicy fal radiowych o dużej mocy, podgrzewa skórę na głębokość do 3 mm.

W wyniku promieniowania, w dolnych warstwach skóry zachodzi efekt termiczny, który powoduje ogrzanie włókien kolagenowych. Ogrzane włókna ulegają podrażnieniu, a tym samym zostają pobudzone do przebudowy. Skóra poddana promieniowaniu zagęszcza się i zostaje ściągnięta, czego efektem jest poprawa jej struktury oraz wygładzenie zmarszczek.

W indywidualnych przypadkach efekt widoczny jest zaraz po zabiegu, ostateczny rezultat jest w okresie 3-6 miesięcy po ostatnim zabiegu. Wzrost nowego kolagenu następuję stopniowo, proces ten trwa do 6 miesięcy.

Zalecana liczba zabiegów

1-3 zabiegi w odstępach 4 tygodniowych i ewentualnie zabieg przypominający po roku.

Przebieg zabiegu

W trakcie podgrzewania naskórek jest chroniony przez zastosowanie chłodzonej szafirowej końcówki, która powoduje również zmniejszenie dyskomfortu pacjenta, kontrolując przepływ ciepła w głąb skóry. Zabieg nie jest bolesny i nie wyłącza pacjenta z czynności życia codziennego. Miejscowe zaczerwienienie występuje tuż po zabiegu i może utrzymać się do 48 godzin.

Efekt działania

Zabieg jest bezpieczny i daje dobre wyniki u 90% pacjentów. W efekcie skóra zostaje ściągnięta, zagęszczona poprawia się jej struktura , a zmarszczki ulegają wygładzeniu. Znikają obwisłości skóry takie jak opadające policzki, powieki a po zabiegach w obrębie brzucha, ramion czy ud uzyskuje się efekt ujędrnienia i liftingu.

Bezpieczeństwo

Zabieg jest całkowicie bezpieczny nie narusza otaczających tkanek, naczyń krwionośnych ani nerwów. Badania laboratoryjne nie wykazały żadnych powikłań po zabiegu. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa dla urządzeń medycznych ISO 9001 oraz CE.

Umów się na wizytę

  • chęć uwydatnienia i poprawienia konturów twarzy,
  • opadające powieki, obwisła skóra,
  • spłycenie bruzd nosowo-wargowych,
  • korekcję opadających kącików warg,
  • w celach profilaktycznych.
  • Ciąża
  • Choroby nowotworowe
  • Zastosowanie wypełniaczy w obrębie zabiegu – do 2 tygodni po aplikacji

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Titan Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
Od 500 zł 30 min Kosmetolog, pielęgniarka Nie Nie Brak

Efekty zabiegu

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności