Medycyna estetyczna

Wypełnianie zmarszczek własna tkanka tłuszczowa + osocze bogatopłytkowe

Wypełnianie zmarszczek własna tkanka tłuszczowa + osocze bogatopłytkowe

W ofercie naszej kliniki znajduje się innowacyjne rozwiązanie stanowiące przełom w chirurgii estetycznej. Dzięki tej nowoczesnej metodzie, można jeszcze skuteczniej i na dłużej odmłodzić skórę oraz wygładzić zmarszczki. Już jeden zabieg wystarczy by odmłodzić skórę o kilka lat i uzyskać efekt liftingu bez konieczności poddawania się operacji plastycznej.

Co wpływa na regenerację skóry?

Naturalnym następstwem starzenia się skóry jest pojawienie się zmarszczek oraz utrata objętości w miejscach, w których nam na niej najbardziej zależy, np. wokół oczu czy na policzkach. Z wiekiem niezwykle istotne jest odpowiednie zadbanie o tkankę skóry, czyli odpowiednia jej regeneracja. Płytki krwi znajdujące się w tkankach pełnią niezwykle istotną rolę w procesie odnowy. Zawierają one czynniki wzrostu, które są uwalniane po aktywacji płytek i współpracują w procesach regeneracji i gojenia, stanowiąc ich ważny element regulujący. Właśnie z tego powodu System wykorzystuje się do sporządzania koncentratu płytek krwi i czynników wzrostu, które podaje się do zmienionej tkanki w celu przyspieszenia naturalnych procesów gojenia.

Do czego służy PRP?

Osocze bogatopłytkowe PRP (Platelet Rich Plazma) w znaczący sposób wpływa na przyspieszenie odbudowy tkanek miękkich. System wykorzystywany jest do separacji płytek krwi oraz uzyskiwania PRP. Dzięki tej metodzie możliwe jest pozyskiwanie koncentratu płytek krwi ze stosunkowo małych ilości krwi pacjenta. Maksymalnie jest to 54 ml. Ta innowacyjna technika pozwala na separację ponad 90% płytek krwi – co daje 9-krotną ich koncentrację.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa około 20 minut. Lekarz pobiera krew, następnie jest ona odwirowywana w odpowiednim urządzeniu. Powstały w ten sposób koncentrat bogatopłytkowy (następuje aż 9-krotna koncentracja) możemy wykorzystać do zabiegu mezoterapii bądź połączyć go z wcześniej pobrana tkanką tłuszczową i wypełnić zmarszczki. Połączenie osocza bogatopłytkowego z własnym tłuszczem zapewnienia najlepszą adaptację tkanki tłuszczowej w miejscu podania i minimalizuje ryzyko jej wchłonięcia po podaniu.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegach?

Najbardziej spektakularne efekty daje zabieg lipofilingu z PRP, dzięki któremu skóra staje się elastyczniejsza, wygląda zdrowiej i zmniejsza się ilość zmarszczek. Dzięki tej innowacyjnej metodzie można uzyskać efekt liftingu, rewitalizacji oraz stałego wypełnienia dzięki wykorzystaniu własnych komórek tłuszczowych. Wystarczy zaledwie jeden zabieg, by wyglądać o kilka lat młodziej.

Pozyskane osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest podczas zabiegów:

 • Lipoliftnigu połączonego z mezoterapią skóry twarzy. Lipolifting pozwala na wypełnianie zmarszczek własną tkanką tłuszczową. Tkanka ta wzbogacana jest pozyskanym osoczem. Dodatkowo podczas zabiegu PRP podawane jest w formie mezoterapii. Całość metody daje spektakularne efekty w postaci redukcji zmarszczek, wypełnienia bruzd, wzmocnienia napięcia skóry twarzy. Dużym jej plusem jest także to, iż nie wymaga ona powtórnego wykonania;
 • Lipoliftingu;
 • Mezoterapii skóry twarzy i głowy.

Umów się na wizytę

Bogatopłytkowy koncentrat PRP może być wykorzystywany przy zabiegach na twarz, w celu poprawy jakości skóry za pomocą aktywowania mechanizmów naprawczych:

 • w celu podkreślenia kości policzkowych
 • przywrócenia utraconej objętości
 • wypełnienia głębokich zmarszczek.
 • Stany zapalne skóry
 • Choroby nowotworowe
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Choroby krwi
 • Aktywna opryszczka
 • Ciąża i karmienie piersią

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
Od 7 000 zł 1-1,5h Chirurg plastyk Tak Tak, miejscowe lub sedacja 1 tydzień

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności