Umów się na wizytę

Modelowanie sylwetki

Połączenie intensywnej fali radiowej z ultradźwiękową

Połączenie fali radiowej z falą ultradźwiękową

Urządzenie wykorzystujące fale radiowe firmy Alma jest innowacyjną technologią, która przynosi bardzo dobre efekty w redukcji tkanki tłuszczowej oraz modelowaniu sylwetki wpływając również na jakość skóry (usuwanie rozstępów). Urządzenie wykorzystuje połączenie fal radiowych oraz ultradźwięków, ma kilka programów dzięki czemu zabiegi mają szerokie spektrum działania oraz różne możliwości zastosowania.

Na czym polega modelowanie sylwetki z wykorzystaniem intensywnych fal radiowych?

Innowacyjność urządzenia polega na połączeniu fal ultradźwiękowych (US) łączącą w sobie falę podłużną z poprzeczną, z falą radiową (RF) unipolarną o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości. (40,68 MHz).

Fale ultradźwiękowe wprowadzają błony komórek tłuszczowych w naprzemienne napięcie i rozprężenie co w efekcie powoduje uszkodzenie adipocytu którego błona pęka.

Fale unipolarne pobudzają przekrwienie, cyrkulację limfy i metabolizm w tkankach dzięki czemu trójglicerydy są szybciej transportowane do wątroby i metabolizowane. Połączenie tych dwóch metod stanowi o sile i efektywności w modelowaniu sylwetki zabiegiem.

Accent Prime to urządzenie wykorzystujące zimne i ciepłe ultradźwięki, które nie powodują nadmiernego przegrzania skóry. Fale radiowe trafiają bezpośrednio do tkanki tłuszczowej nie uszkadzając innych struktur skóry. Dodatkowo głowice masujące poprawiają jędrność skóry. Całość sprzyja usuwaniu rozstępów i poprawie ogólnego wyglądu ciała.

Na jakie problemy rekomendowany jest zabieg?

Prawie na wszystkich okolicach ciała zabieg można wykonać celem:

 • redukcji tkanki tłuszczowej,
 • modelowania kształtu,
 • poprawy jędrności skóry na ciele
 • redukcji cellulitu,
 • redukcji rozstępów,
 • redukcji obrzęków,
 • poprawy jędrności skóry,
 • poprawy owalu twarzy,
 • likwidacji „chomików”,
 • likwidacji drugiego podbródka.

Sprawdza się w usuwaniu rozstępów lub znaczącemu zmniejszaniu ich widoczności. W tym przypadku efekty zależą od indywidualnych uwarunkowań, takich jak choćby rozległość czy czas jaki upłynął od uszkodzeń włókien kolagenowych w skórze.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg składa się z dwóch części. W pierwszej fazie wykorzystywana jest głowica emitująca zimne i ciepłe ultradźwięki. Ta część zabiegu redukuje tkankę tłuszczową poprzez wprowadzenie w drgania komórek tłuszczowych i w efekcie ich rozpad.

Głowica ultradźwiękowa o średnicy 8cm pozwala na skrócenie czasu zabiegu na dużych obszarach do 20 min.

Druga część zabiegu to masaż i wykorzystanie głowicy emitującej unipolarną falę radiową. RF powoduje podgrzanie skory, zwiększenie przekrwienia i metabolizmu w tkankach. Na obszarze zabiegowym podgrzewane włókna kolagenowe ulęgają obkurczeniu co wywołuje ujędrnienie i lifting skóry. Rozstępy stają się mniej widoczne.

Skojarzone działanie fal ultradźwiękowych oraz synergiczne działanie fal mono i bipolarnych daje wysoce skuteczne efekty zabiegowe. Zmiany widoczne są już po pierwszym zabiegu jednak dla zwiększenia skuteczności i utrwalenia efektu zalecamy serię zabiegów.

Ile zabiegów należy wykonać?

W zależności od problemu skóry oraz stopnia jego zaawansowania należy wykonać ok. 4-8 zabiegów w odstępach około dwutygodniowych. Przebieg efektywnej kuracji usuwania rozstępów i modelowania sylwetki ustala nasz odpowiednio przeszkolony personel.

Czy zabieg jest bolesny?

W trakcie zabiegu odczuwalne jest kontrolowane ciepło. Zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny dla skóry.

Jaka jest cena zabiegu?

Cena uzależniona jest od obszarów zabiegowych i użycia głowic. Więcej informacji w cenniku.

Rekonwalescencja po zabiegu

Usuwanie rozstępów i modelowanie sylwetki jest całkowicie bezpieczne i nie wymaga w zasadzie żadnej rekonwalescencji. Podczas zabiegu odczuwalne jest przyjemne, relaksacyjne ciepło. Bezpośrednio po zakończeniu pracy urządzenia skóra może być delikatnie zaczerwieniona, jednak efekt ten mija już w ciągu kilkudziesięciu minut po zabiegu.

Umów się na wizytę

 • Cellulit
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej w różnych obszarach ciała
 • Brak jędrności i sprężystości skóry
 • Rozstępy
 • ciąża,
 • infekcje,
 • blizny i inne zmiany na skórze w obszarze zabiegowym,
 • nowotwory,
 • implanty metalowe.

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Accent Prime Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
Od 450 zł 750 zł 1h Kosmetolog, fizjoterapeuta Nie Nie Brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności