Modelowanie sylwetki

Dietetyka

Dietetyka

Dietetyka jest rodzajem nauki medycznej, dotyczącej prawidłowego odżywiania. Dietetyk jest specjalistą zajmującym się wpływem żywienia i żywności na zdrowie człowieka, który opracowuje zalecenia żywieniowe dla osób borykających się z nadwagą i otyłością, jak również osób zdrowych.

Indywidualna pomoc dietetyka

Konsultacja dietetyczna to kompleksowa pomoc w walce o piękną sylwetkę i zdrowy styl życia. Przed pierwszą wizytą zalecamy zrobienie badań krwi, co umożliwi realizację bardziej dokładnego wywiadu. W trakcie spotkania dietetyk dokonuje pomiaru składu ciała oraz wykonuje szczegółowy wywiad żywieniowy. Na podstawie uzyskanych informacji przeprowadzana jest edukacja żywieniowa. Zalecenia dietetyczne przekazywane są także w formie pisemnej.

Leczenie przez dietetyka klinicznego obejmuje między innymi nadwagę i otyłość, nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, podwyższony poziom cholesterolu, alergię i nietolerancję pokarmową, celiaklię, choroby tarczycy, biegunki, zaparcia, choroby jelit czy niedobory witamin.

Poradnia dietetyczna w Warszawie

W klinice Elite oferujemy porady dietetyczne dla osób, którym zależy na wprowadzeniu zdrowej diety, wzmocnieniu odporności oraz poprawie kondycji włosów, paznokci, a także całego organizmu. Nasi doświadczeni dietetycy kliniczni edukują pacjentów, wskazując pokarmy zapobiegające powstawaniu oraz sprzyjaniu rozmaitym schorzeniom.

Z naszej poradni dietetycznej mogą skorzystać dzieci i dorośli. Nasi dietetycy pomagają zaplanować żywienie kobietom planującym oraz będącym w ciąży, jak również karmiącym piersią. Doradzamy osobom w podeszłym wieku i będącym na dietach wegańskich czy wegetariańskich. Zapraszamy do naszej poradni dietetycznej w Warszawie.

Cena zabiegu

Konsultacja Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
150zł 1h Dietetyk nie nie brak

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone