Modelowanie sylwetki

Dietetyka

Indywidualna pomoc dietetyka

Konsultacja dietetyczna to kompleksowa pomoc w walce o piękną sylwetkę i zdrowy styl życia. Przed pierwszą wizytą zalecamy zrobienie badań krwi, co umożliwi realizację bardziej dokładnego wywiadu. W trakcie spotkania dietetyk dokonuje pomiaru składu ciała oraz wykonuje szczegółowy wywiad żywieniowy. Na podstawie uzyskanych informacji przeprowadzana jest edukacja żywieniowa. Zalecenia dietetyczne przekazywane są także w formie pisemnej.

Leczenie przez dietetyka klinicznego obejmuje między innymi nadwagę i otyłość, nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, podwyższony poziom cholesterolu, alergię i nietolerancję pokarmową, celiaklię, choroby tarczycy, biegunki, zaparcia, choroby jelit czy niedobory witamin.

Poradnia dietetyczna w Warszawie

W klinice Elite oferujemy porady dietetyczne dla osób, którym zależy na wprowadzeniu zdrowej diety, wzmocnieniu odporności oraz poprawie kondycji włosów, paznokci, a także całego organizmu. Nasi doświadczeni dietetycy kliniczni edukują pacjentów, wskazując pokarmy zapobiegające powstawaniu oraz sprzyjaniu rozmaitym schorzeniom.

Z naszej poradni dietetycznej mogą skorzystać dzieci i dorośli. Nasi dietetycy pomagają zaplanować żywienie kobietom planującym oraz będącym w ciąży, jak również karmiącym piersią. Doradzamy osobom w podeszłym wieku i będącym na dietach wegańskich czy wegetariańskich. Zapraszamy do naszej poradni dietetycznej w Warszawie.

Cena zabiegu

Konsultacja Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
150zł 1h Dietetyk nie nie brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności