Modelowanie sylwetki

i-lipo

i-lipo

i-lipoWykorzystywana podczas zabiegu wiązka lasera o długości fali 650-660 nm wywołuje w obrębie komórek tłuszczowych określoną reakcję chemiczną. Zawarte w nich triglicerydy są rozbijane na glicerol oraz wolne kwasy tłuszczowe. Powstające produkty metabolizmu są transportowane są poprzez układ limfatyczny, a następnie zamieniane na energię. I-lipo działa selektywnie. Działa tylko na komórki tłuszczowe, nie powodując uszkodzeń tkanek i naczyń krwionośnych znajdujących się w ich sąsiedztwie. Podczas zabiegu dodatkowo wykorzystany zostaje laser biostymulacyjny, który umieszczany jest w rejonie węzłów chłonnych. Stymuluje on układ limfatyczny odpowiadający za odprowadzenie z organizmu zawartości komórek tłuszczowych.

Światło zimnego lasera i-lipo głęboko przenika warstwy skóry i kieruje się na mitochondria komórek tłuszczowych, które otrzymują chemiczny sygnał do rozpadu. Efekty tego procesu można zobrazować porównując dojrzałe winogrona z rodzynkami. Już w trakcie trwania zabiegu komórki uwalniają triglicerydy i widocznie zmniejsza się ich rozmiar. Proces przypomina wysuszanie winogron.

Jak wygląda zabieg i-lipo?

Zabieg i-lipo wykonywany jest za pomocą czterech głowic, które emitują wiązki laserowe. Są one przykładane na okolicę poddawaną zabiegowi. Dodatkowo na najbliżej zlokalizowanych węzłach chłonnych umieszczone zostają głowice z laserem biostymulacyjnym. Pacjentowi podczas zabiegu nie towarzyszy żaden ból. Wystąpić może jedynie uczucie ciepła. Czas trwania zależy od wielkości obszaru, na którym wykonywana jest procedura. Standardowo wynosi on od 10-40 minut.

Na jakich partiach ciała można wykonać i-lipo?

Zabieg i-lipo oprócz typowych okolic występowania nadmiaru tkanki tłuszczowej takich jak uda, brzuch czy boki idealnie sprawdza się również na partiach ramion, łydek, pleców, klatki piersiowej u mężczyzn czy też podbródka.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu i-lipo?

Bezpośrednio po każdej sesji i-lipo pacjent obserwuje utratę centymetrów w obwodzie. Końcowy efekt zabiegu obserwujemy 3-4 tyg. po ostatniej sesji i-lipo.

Ile zabiegów i-lipo należy wykonać?

Zalecana jest sesja 6-8 zabiegów w odstępach 3 dniowych.

Z jakimi zabiegami można łączyć i-lipo?

I-lipo przynosi bardzo dobre rezultaty jako zabieg samodzielny. Pacjentom ze złożonym problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej lub cellulitu, procedurę i-lipo można łączyć z zabiegami drenująco ujędrniającymi SPM, antycellulitowymi LipoShock lub Body Mix. Po zabiegu wskazany jest wysiłek fizyczny, usprawniający metabolizm uwolnionych triglicerydów. Dzięki dużej ilości metod i urządzeń dostępnych w naszym gabinecie możemy stworzyć dla Państwa indywidualny program zabiegów.

Umów się na wizytę

 • Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej na ramionach
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej na udach
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej na pośladkach
 • Ginekomastia
 • Chęć wymodelowania sylwetki
 • ciąża
 • epilepsja
 • choroby nowotworowe
 • zioła i leki światłouczulające
 • metalowe, silikonowe implanty (bezpośrednio w miejscu zabiegu)
 • problemy dermatologiczne skóry
 • choroby układu krążenia np. zakrzepica
 • choroby autoimmunologiczne

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
200zł 30min Kosmetolog, fizjoterapeuta nie nie brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(więcej)
(więcej)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(więcej)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(więcej)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności