Umów się na wizytę

Modelowanie sylwetki

Połączenie masażu podciśnieniem, lasera i światła LED

Przełomowa metoda modelowania sylwetki, ujędrniania skóry i leczenia

Masaż podciśnieniem w połączeniu ze światłem lasera i światłem LED to skuteczny i nieinwazyjny zabieg, który wspaniale modeluje sylwetkę, redukuje cellulit, poprawia jędrność i jakość skóry, a  także wygładza zmarszczki i odmładza.

 

Jest to jedna z najnowszych metod leczenia skóry, która swoją efektywność zawdzięcza innowacyjnemu połączeniu masażu podciśnieniowego z laserem i światłem LED. Pozwala to na precyzyjną pracę na tkance łącznej, co przekłada się na bardzo dobre efekty w walce ze starzeniem się skóry, uporczywą i głęboko zlokalizowana tkanką tłuszczową, bliznami, obrzękami i stanami zapalnymi.

Na czym polega działanie urzadzenia?

Dzięki opatentowanej technologi, polegającej na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację oraz połączeniu z ze światłem LED i laserem, urządzenie działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Połączenie tych technologii wzmacnia efekt terapii nawet w najdelikatniejszych obszarach naszego ciała takich jak oczy, dekolt, biust oraz wewnętrzna strona ud czy ramion.

Skumulowane działanie trzech technologii w jednym zabiegu daje długotrwałe efekty w modelowaniu i ujędrnianiu skóry oraz wspomaga pracę układu limfatycznego.

Emitowane podczas zabiegu światło LED zwiększa elastyczność skóry. Z kolei efekt termiczny wywołany przez laser przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej na wybranym obszarze.

Głowica zabiegowa pozwala na wykonanie precyzyjnego masażu który podczas jednego ruchu głowicą dostarcza aż 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm² skóry. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni skóry.

Jak długo trwa zabieg?

Sukcesem tego urządzenia jest opatentowana technologia, która została zainspirowana podejściem profesora Jean-Claude’a Guimberteau i bazuje na dogłębnym zrozumieniu budowy skóry i tkanki łącznej.

Technologia opiera się na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory, które generują Multi Mikropęcherzykową Stymulację (M.M.S.A.). Mikrostymulatory wykonują wielowymiarowy masaż, który  aktywizuje skórę na całej powierzchni, dogłębnie oddziałując na tkankę tłuszczową i pobudzając produkcję kolagenu i elastyny. Co ważne, w trakcie masażu skóra nie ulega nieprzyjemnemu naciąganiu – urządzenie działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów, a cały zabieg jest bezbolesny.

Sednem technologii jest połączenie masażu podciśnieniowego z laserem i  światłem LED. Połączenie tych technologii wzmacnia efekt terapii nawet w najdelikatniejszych obszarach naszego ciała takich jak oczy, dekolt, biust oraz wewnętrzna strona ud czy ramion. Skumulowane działanie trzech technologii w jednym zabiegu daje długotrwałe efekty w modelowaniu i ujędrnianiu skóry oraz wspomaga pracę układu limfatycznego.

Emitowane podczas zabiegu światło LED zwiększa elastyczność skóry. Z kolei efekt termiczny wywołany przez laser przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej na wybranym obszarze. Głowica pozwala na wykonanie precyzyjnego masażu, który podczas jednego ruchu głowicą dostarcza aż 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm² skóry. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielokierunkowy masaż leczonej powierzchni skóry.

Na jakich partiach ciała i twarzy można wykonać zabieg?

Technologia możliwa jest do zastosowania niemal na całym ciele. Urządzenie wyposażone jest w bardzo małą głowicę, dzięki czemu zabiegi mogą być wykonywane także na twarzy, dekolcie i szyi oraz na obszarach ciała, które są standardowo trudno dostępne. Ich wykonanie możliwe jest również na ustach i powiekach oraz na skórze naczyniowej.

Zabieg laserem w połączeniu z podciśnieniem przynosi bardzo dobre rezultaty na okolicy biustu gdzie głowice zabiegowe, pozwalają na pracę w okolicach mięśnia piersiowego, zwiększając efekt zabiegowy.

Twarz:

 • wygładzenie i redukcja zmarszczek,
 • zmniejszenie rozszerzonych porów,
 • usuwanie blizn,
 • poprawa owalu twarzy,
 • redukcja drugiego podbródka,
 • poprawa kolorytu skóry.

Ciało:

 • redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki,
 • wygładzenie cellulitu,
 • ujędrnienie zwiotczałej skóry,
 • odnowa biologiczna,
 • zmniejszenie bóli mięśniowych
 • leczenie: bóli pleców i karku, obrzęków limfatycznych, blizn, sztywności mięśni, zapaleń ścięgien i zaparć.

Jak wygląda zabieg? Jak długo trwa?

Zabieg trwa od 30 do 60 minut w zależności od liczby obszarów, na jakich się skupiamy. Rezultaty są zauważalne już pierwszej sesji. Zwykle cykl składa się z 10 -15 zabiegów, które z reguły wykonujemy co 2-3 dni. Zabieg jest bezbolesny, jednak w przypadku obrzęków i zastojów limfatycznych można odczuwać dyskomfort.

Przed zabiegiem lekarz lub kosmetolog przeprowadza z pacjentem wywiad, w celu poznania jego preferencji i oczekiwań, a także wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Podczas zabiegu pacjent ma na sobie jednorazową bieliznę oraz specjalny kombinezon. Na twarzy zabieg przeprowadza się w bezpośrednim zetknięciu ze skórą.

Zabieg składa się z dwóch etapów. Najpierw wykonuje się masaż bazowy na całym ciele (drenaż limfatyczny), następnie przechodzi się do właściwej części zabiegu, czyli pracy na konkretnej części ciała lub twarzy.

Urządzenie posiada głowice dostosowane do każdego typu skóry, w tym delikatnej i problematycznej, a także ponad 30 programów na ciało i twarz oraz specjalne programy medyczne.

Kiedy można zauważyć efekty zabiegu?

Efekty zabiegu zazwyczaj są zauważalne już po pierwszej sesji, jednak najlepsze rezultaty przynosi cały cykl zabiegów.

Efekty zabiegu:

 • Wyszczuplenie i redukcja tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała.
 • Redukcja cellulitu.
 • Odmłodzenie i poprawa jakości skóry.
 • Ujędrnienie skóry.
 • Likwidacja zwiotczałej skóry na ramionach, brzuchu, udach i pośladkach.
 • Leczenie stanów zapalnych i obrzęków.
 • Zwiększenie produkcji nowego kolagenu i elastyny.
 • Szybsza regeneracja i gojenie się ran.

Przeciwwskazania do zabiegu

Mimo iż zabieg jest nieinwazyjny, to nie każdy może z niego skorzystać. Przeciwwskazania do zabiegu to:

 • nowotwory,
 • cukrzyca,
 • padaczka,
 • choroby nerek i wątroby,
 • stany zapalne żył,
 • stany zapalne skóry,
 • tłuszczaki,
 • niektóre zmiany barwnikowe,
 • ciąża i karmienie piersią.

Zalecenia przed zabiegiem

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu nie jest konieczna rekonwalescencja, gdyż nie występują żadne nieprzyjemne skutki uboczne. Zdarza się, że skóra jest lekko zaczerwieniona i  podrażniona. Należy zadbać o odpowiednie nawodnienie, w postaci minimum 1,5 l wody dziennie, co przyspieszy proces usuwania toksyn, złogów tłuszczu i zbędnych produktów przemiany materii z organizmu.

Gdzie wykonać zabieg - Warszawa, Pruszków?

Zabieg jest dostępny w naszych Klinikach Elite w Warszawie i w Pruszkowie. Pacjenci mają do dyspozycji szeroką gamę zabiegów uzupełniających, a także możliwość konsultacji z lekarzami medycyny estetycznej, dermatologami, kosmetologami i trychologami.

Umów się na wizytę

Efekty zabiegu

PRZED
PO
PRZED
PO
PRZED
PO

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Icoone Laser, Icoone Laser 2 Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
Od 240 zł 280 zł 1h Kosmetolog, fizjoterapeuta Nie Nie Brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności