Modelowanie sylwetki

Icoone Laser

Icoone Laser

ICOONEICOONE laser to nowa metoda leczenia skóry, pozwalającą na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Łączy ona masaż podciśnieniowy ze światłem LED i laserem. Jest to rewolucyjny zabieg służący do modelowania sylwetki oraz do walki z oznakami starzenia się skóry. Daje bardzo dobre efekty w walce ze zlokalizowaną miejscowo tkanką tłuszczową, obrzękami, cellulitem i poprawia ujędrnienie skóry twarzy i ciała.

ICOONE laser

Dzięki opatentowanej technologi “Roboderm”, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację oraz połączeniu z ze światłem LED i laserem, urządzenie działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Połączenie tych technologii wzmacnia efekt terapii nawet w najdelikatniejszych obszarach naszego ciała takich jak oczy, dekolt, biust oraz wewnętrzna strona ud czy ramion.

Skumulowane działanie trzech technologii w jednym zabiegu daje długotrwałe efekty w modelowaniu i ujędrnianiu skóry oraz wspomaga pracę układu limfatycznego.

Emitowane podczas zabiegu światło LED zwiększa elastyczność skóry. Z kolei efekt termiczny wywołany przez laser przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej na wybranym obszarze.

Natomiast głowica Roboderm pozwala na wykonanie precyzyjnego masażu który podczas jednego ruchu głowicą dostarcza aż 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm² skóry. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni skóry.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa od 30 do 60 minut w zależności od liczby obszarów na jakich się skupiamy. Rezultaty są zauważalne od razu po pierwszej sesji. Zwykle cykl składa się z 10 -15 zabiegów, które z reguły wykonujemy co 2-3 dni.

Na jakich okolicach ciała można wykonać zabieg ICOONE laser?

Technologia ICOONE laser możliwa jest do zastosowania niemal na całym ciele. Urządzenie wyposażone jest w bardzo małą głowicę Robomini, dzięki czemu zabiegi mogą być wykonywane także na twarzy, dekolcie i szyi oraz na obszarach ciała, które są standardowo trudno dostępne. Ich wykonanie możliwe jest również na ustach i powiekach oraz na skórze naczyniowej.

Zabieg ICOONE laser przynosi bardzo dobre rezultaty na okolicy biustu gdzie głowice zabiegowe, pozwalają na pracę w okolicach mięśnia piersiowego, zwiększając efekt zabiegowy.

Umów się na wizytę

ICOONE Laser wykorzystywany jest do redukcji m.in.:

  • cellulitu,
  • miejscowej tkanki tłuszczowej,
  • obrzęków limfatycznych,
  • sztywności mięśni,
  • wiotkiej skóry,
  • objawów starzenia się skóry.

Z terapii tych skorzystać może praktycznie każdy, kto ceni sobie szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązania swoich problemów terapeutycznych oraz estetycznych.

  • Epilepsja
  • Przyjmowanie leków i ziół fotouczulających
  • Uczulenie na światło
  • Ciąża

Efekty zabiegu

PRZED
PO
PRZED
PO
PRZED
PO

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
Od 160zł 1h Kosmetolog, fizjoterapeuta nie nie brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(więcej)
(więcej)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(więcej)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(więcej)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności