Modelowanie sylwetki

Fala uderzeniowa Liposhock

Liposhock

Liposhock Wiele kobiet boryka się dziś z problemem miejscowej otyłości i cellulitu. Przypadłości te pojawić się mogą praktycznie u każdego, bez względu na wiek, ogólną sylwetkę czy prowadzony tryb życia. Co prawda walka z nimi może być prowadzona powolną drogą aktywnego tryby życia, diety czy odpowiedniej pielęgnacji, jednak oczekiwanie na efekty może trwać dość długo. Osoby, które nie chcą czekać powinny sięgnąć właśnie po LipoShock.

LipoShock to innowacja w walce z cellulitem i miejscową otyłością. Działa bezinwazyjnie, pozwala uporać się z pomarańczową skórką oraz pozbyć się zbędnych centymetrów, a efekty widać już po kilku zabiegach.

Fale dzwiękowe liposhock charakteryzują się dużą dawką ciśnienia, które służą do likwidowania zaawansowanego cellulitu III i IV stopnia , oraz zbitej , twardej cięzkiej do usunięcia tkanki tłuszczowej.

Dlaczego zabieg Liposhock jest tak unikatowy?

Zabieg LipoShock wykorzystuje działanie fal dźwiękowych ShockWave (SW), których natężenie wzrasta. Są one tak intensywne, że powodują rozbicie komórek tłuszczowych oraz rozerwanie tzw. „włóknistego gorsetu” zlokalizowanego w tkance podskórnej. Ta innowacyjna technologia pozwala zniwelować cellulit oraz miejscową otyłość. Jest to możliwe nawet w wyjątkowo problematycznych partiach ciała takich jak np. pośladki czy uda. Dodatkową zaletą LipoShock jest to, iż pobudza on drenaż płynów w układzie limfatycznym.

Co dzieje się z uwolnionym tłuszczem po zabiegu Liposhock?

Rozbity tłuszcz zostaje wydrenowany, aby uległ metabolizmowi w wątrobie. Polecamy skorzystanie z pomocy urządzeń silnie drenujących takich jak Slide Styler, SPM lub masażu ręcznego.

Czego mogę oczekiwać po zabiegu urządzeniem Liposhock?

Efekty po zabiegu LipoShock są widoczne bardzo szybko. Skóra staje się sprężysta, gładsza, jędrna/ Usunięty zostaje cellulit oraz zbędna tkanka tłuszczowa. Poprawia się napięcie skóry oraz zniwelowane zostają obrzęki, a obwód ciała zmniejsza się o kilka centymetrów.

Liposhock

Czy możemy zwiększyć efekt zabiegu Liposhock np. kosmetykami?

Efekt zabiegu potęgowany jest przez użycie skoncentrowanych substancji czynnych – kosmeceutyków z linii High-Care. Linia ta jest bogata w substancje aktywne: fosfatydylocholinę, karnitynę oraz ozonidy. Fosfatydylocholina odpowiada za rozbijanie tłuszczu na kwasy tłuszczowe i glicerol. Dzięki temu rozbity tłuszcz jest łatwiej wydalany z organizmu, za co odpowiada kolejny składnik kosmetyków z linii Ozo System – karnityna. Ozonidy dostarczają energii komórkom oraz dotleniają tkanki przyspieszając przemiany komórkowe oraz drenaż.

Jak przygotować się do zabiegu?

W okresie przedzabiegowym (2 dni), w dniu zabiegu oraz po nim (2 dni) niezbędne jest spożywanie co najmniej 2 litrów płynu w ciągu doby. Odpowiednia ilość wody przyspieszy metabolizm i drenaż tłuszczu.

Ilość zabiegów

Standardowa seria to 6-10 zabiegów. Mogą one być wykonywane w cyklu 1-2 tygodniowo.

Zabiegi współdziałające

Po każdym zabiegu Liposhock zalecany jest drenaż limfatyczny ciała (SPM, Body Mix lub Slide Styler), który wspomaga wydalanie z organizmu związków powstałych przy rozpadzie komórek tłuszczowych oraz działa antycellulitowo.

Umów się na wizytę

 • Cellulit, w tym III i IV stopnia
 • Obrzęki kończyn dolnych
 • Miejscowa otyłość
 • Zmniejszona gładkość, jędrność i sprężystość skóry
 • Zaburzenia przepływu limfy
 • choroby żylne (w tym zapalenie żył),
 • choroby skóry,
 • niewydolność wątroby lub nerek,
 • cukrzyca,
 • ciąża,
 • zainstalowany rozrusznik serca.

Dodatkowo wymagane jest, by pacjent miał co najmniej 2 centymetry tkanki tłuszczowej.

Miejsca, które są wykluczone z zabiegi:

 • twarz,
 • szyja,
 • okolice serca,
 • piersi,
 • brzuch,
 • kości,
 • błony śluzowe,
 • żylaki.

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
300 zł 30 min-1h Kosmetolog, fizjoterapeuta Nie Nie Brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności