Modelowanie sylwetki

Metoda High-Care

Metoda High-Care

Otrzymała I miejsce w konkursie organizowanym przez miesięcznik URODA w kategorii najskuteczniejsze zabiegi zwalczające cellulite i modelujące sylwetkę.

Proponujemy opatentowaną w wielu krajach – kompleksową metodę zwalczania efektu „pomarańczowej skórki”:

 • usunięcie zbędnych produktów przemiany materii
 • spalenie depozytów tłuszczowych
 • wzmocnienie skóry i tkanki łącznej
 • modelowanie sylwetki

Zadowalające efekty możemy uzyskać poprzez kombinację niżej opisanych zabiegów.

SPM

Uznany za najskuteczniejszy zabieg antycellulitowy 2006 roku przez czytelników i redakcję miesięcznika Avanti!

Jednym z ważniejszych zabiegów Metody High-Care jest masaż przy pomocy pomp ssących SPM. Masaż pod ciśnieniem poprawia napięcie skóry, stymuluje przepływ limfy, zwiększa proces spalania tłuszczu w komórkach, oczyszcza i wzmacnia tkankę łączną. Korzystają na tym między innymi kalogen, elastyna, włókna białkowe, odpowiedzialne za elastyczną i napiętą skórę.

SPM

Bodystar

Bodystar – nadaje sylwetce właściwy kształt. Nowoczesna technologia zapewnia pełen sukces i maksymalne bezpieczeństwo terapii. Aparat Bodystar umożliwa prowadzenie trzech rodzajów zabiegów: Program Isotone, Lipoliza, Program Polyshape. Niezależnie od wybranej metody zabieg polega na podłączneiu samoprzylepnych elektrod przez które płynie prąd, w zależności od programu można regulować jego natężaenie i częstotliwość. Bodystar to dopełnienie Zróżnicowanej Terapii Antycellulitowej.

Program Isotone zapewnia intensywne i skuteczne ujęrdnienie. Proces lipolizy, rozkład depozytów tłuszczu stymulowany jest przez niewielki prąd elektryczny. Metoda elektrolipolizy została potwierdzona medycznie! Kolejny program BodyStar to Polyshape. Obszar poddany zabiegowi otrzymuje odpowiednią ilość tlenu, skadników odżywczych i substancji ochronnych, przy jednoczesnej znaczącej regeneracji tkanek. Podczas zabiegu dostarczany do tkanek jest prąd zmienny, co sprawia iż tkanki muszą pracować intensywnej.

Bodystar

Slide Styler

Drenaż limfatyczny przy pomocy urządzenia Slide Style to kolejny etep w walce z cellulitem. Aparat ten to specjalnie skonstruowane rękawy wypełniane powietrzem, w którym pod ciśnieniem powstają fale uciskowe pobudzające krążenie limfy. W czasie zabiegu delikatny bezpośredni nacisk wywierany jest najpierw na stawy skokowe, łydki, kolana, pośladki aż do talii. Po zabiegu klientka czuje się znacznie odprężona i ożywiona. Znikają obrzmienia i obrzęki nóg, ustępuje uczucie ociężałości. Jeżeli wydalanie produktów odpadowych przemiany materii było do tej pory zaburzone, teraz ponownie zostanie pobudzone do prawidłowego działania.

style slider

Ultradźwięki

Terapia ultradźwiękowa oznacza mikromasaż w głębi tkanek. Zabieg jest prawie nieodczuwalny, a mimo to niezwykle silnie działający. Mikromasaż pobudza krążenie i przepływ limfy, wspomaga przemianę materii i enzymy, podwyższa poziom pH zakwaszonych tkanek. Zabiegi ultradźwięków są pomocne w wyrównywaniu zniekształceń skóry pozostałych na skutek cellulitu, ukierunkowane są na poduszeczki tłuszczowe i zwiotczałą tkankę łączną znajdującą się w obrębie ud, pośladków i brzucha. Z terapią ultradźwiękową wiąże się zjawisko sonoforezy – przenikania preparatów farmaceutycznych lub kosmetycznych do głębszych warstw skóry, dzięki czemu skóra jest odżywiona specjalnymi preparatami i substancjami odżywczymi.

Ultradźwięki

Body Wrapping

Body Wrapping – to kombinacja kosmetycznego bandażowania uciskowego w połączeniu z kremem cynamonowym. Krem cynamonowy spełnia dwie funkcje: poprawia metabolizm komórkowy – spalając złogi tłuszczu, redukuje „poduszeczki” tłuszczowe oraz poprawia krążenie krwi, a zatem stymuluje uwalnianie produktów przemiany materii i toksyn z komórek tłuszczowych do przestrzeni międzykomórkowych. Zewnętrzny ucisk jaki wywołuje folia powoduje wzrost wewnętrznego ciśnienia w przestrzeniach międzykomórkowych. Otwarte naczynia limfatyczne i żylne są gotowe do transportu płynu wraz z produktami przemiany materii uwolnionymi z komórek. Po zabiegu skóra jest gładsza, bardziej elastyczna. Body Wrapping to zabieg modelujący sylwetkę.

Body Wrapping

Iono-Care

Efektywność zabiegów antycellulitowych wzmacnia terapia aktywnym, zjonizowanym tlenem. Iono–Care to wdychanie energii. W ten sposób wprowadzamy nasz organizm w nadmiar energii tlenowej. Energia aktywnego tlenu to witamina piękności i zdrowia. Zastosowanie tej formy terapii jest wszechstronne: poprawia wygląd i kondycję skóry, usprawnia metabolizm, poprawia samopoczucie, wzmacnia układ immulogiczny. Oddychanie zjonizowanym tlenem lepiej nastraja do życia.

Iono-Care

SPM-BIUST zabieg ujędrniający

Lifting, kształtowanie i ujędrnianie biustu bez skalpela i bólu zapewnia innowacyjny zabieg firmy Weyergans w połączeniu z kosmetykiem Formula Stick. W specjalnych aplikatorach nałożonych na biust wytwarzane jest ciśnienie automatycznie kontrolowane przez urządzenie SPM. Podciśnienie i ciśnienie naprzemiennie oddziałuje na tkankę stymulując przepływ limfy, poprawiając produkcję kolagenu i elastyny. Substancje te wzmacniają tkankę i nadają większą elastyczność. Biust staje się bardziej jędrny, pełny i podniesiony. W czasie zabiegu leży się w wygodnej pozycji, można się odprężyć i zrelaksować.
Zabieg szczególnie polecamy dla kobiet po okresie laktacji i kuracjach odchudzających. Zalecamy serię 5-10 zabiegów.

SPM-BIUST zabieg ujędrniający

Rezultat kuracji - SMUKŁA SYLWETKA, GŁADKA I ELASTYCZNA SKÓRA CIAŁA!

W celu uzyskania jak najlepszych efektów kuracji, każda klientka oprócz zabiegów powinna pić 2,5 litra wody dziennie, powinna ograniczyć ilość spożywanych tłuszczów, i dużo ćwiczyć.

Umów się na wizytę

 • Cellulit
 • Rozstępy
 • Wiotka skóra
 • Zmarszczki
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej
 • Aktywna opryszczka
 • Infekcje skórne
 • Trądzik różowaty
 • Aktywny trądzik młodzieńczy
 • Zapalenie wątroby i nerek
 • Zapalenie żył
 • Ciąża i karmienie piersią

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
Od 160 zł 40 min-1h Kosmetolog, fizjoterapeuta Nie Nie Brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności