Modelowanie sylwetki

Ultradźwięki o potrójnej sile

Nowy nieinwazyjny zabieg usuwania tkanki tłuszczowej z użyciem fal ultradźwiękowych o potrójnej sile

Jeden z najbardziej nowoczesnych, nieinwazyjnych sposobów usuwania tkanki tłuszczowej. Nowatorski charakter zabiegu wynika z zastosowania technologii VDF, dzięki której do usuwania tłuszczu wykorzystywane są ultradźwięki o trzykrotnie większej sile niż w przypadku tradycyjnych zabiegów ultradxwiękowych.

Efektem zabiegu jest zmniejszenie obwodu ciała średnio od 4 do 10 centymetrów po 3 zabiegach. Często wystarczy jeden zabieg, aby były widoczne jego efekty. Podczas stosowania fal ultradźwiękowych „rozbijane” są komórki tłuszczowe na wielu głębokościach, zazwyczaj od 0,7 cm do 1,5 centymetra.

Czego doświadczę podczas zabiegu?

Zabieg składa się z trzech etapów. Na początku wykonuje się masaż za pomocą specjalnej głowicy, wytwarzającej podciśnienie i dwubiegunowe fale radiowe, które zwiększają w tkance przepływ krwi i limfy, przygotowując ciało do aplikacji ultradźwięków. Następnie odbywa się główna faza zabiegu, czyli rozbicie komórek tłuszczowych przy użyciu Nietermicznych Skupionych Ultradźwięków. Ultradźwięki, dzięki zaawansowanej technologii VDF, „rozbijają” tylko tkankę tłuszczową, nie naruszając skóry, naczyń krwionośnych i tkanki łącznej. W ostatnim etapie zabiegu przeprowadzany jest masaż, a wykonywany jest on ponownie z użyciem głowicy. Efektem tego masażu jest drenaż limfatyczny, który ułatwia usunięcie z organizmu trójglicerydów, uwolnionych podczas rozbijania tkanki tłuszczowej. Masaż wykonany głowicą, wykorzystującą fale radiowe, dodatkowo poprawia jędrność i napięcie skóry.

Terapia łączona

Zabiegi odchudzające nie wymagają zastosowania znieczulenia, ponieważ są bezbolesne i skutecznie zastępują chirurgiczną liposukcję.

New Ultrashape VDF - krok 1

Krok 1:
Zabieg zużyciem dwubiegunowego RF i aplikatora próżniowego

następuje zwiększenie cyrkulacji w tkance przygotowujące ją na zabieg głowicą ultradxwiękową

New Ultrashape VDF - krok 2

Krok 2:
Zabieg Nietermicznymi Skupionymi Ultradźwiękami

natychmiastowe i selektywne rozbicie komórek tłuszczowych

New Ultrashape VDF - krok 3

Krok 3:
Zabieg z użyciem dwubiegunowego RF i aplikatora próżniowego

Przyspieszona cyrkulacja i aktywność limfatyczna -> lepsze i szybsze usuwanie tłuszczu i naprężanie tkanki

Dwubiegunowa Częstotliwość Radiowa i Zintegrowana Próżnia

System łączy dwa dwubiegunowe tryby RF (0.8 i 2.0 MHz) w jednym urządzeniu, umożliwiając terapię RF na różnych głębokościach tkanki. Próżnia zasysa skórę w głowicę, podczas gdy energia RF jest dostarczana tak by umożliwić efektywne podgrzewanie pod nią tkanek. Masaż próżniowy może być wykonywany bez energii RF.

Co dzieje się po zabiegu?

Po zabiegu pacjent może od razu powrócić do codziennych obowiązków. Zabiegi odchudzające i modelujące sylwetkę nie wymagają rekonwalescencji ani konieczności przebywania w domu. Pacjent nie odczuje bólu, a powierzchnia skóry zostanie znacznie wygładzona. Kolejny zabieg wykonywany na tej samej partii ciała może być przeprowadzony po upływie 2 tygodni. Efektem zabiegu jest zmniejszenie obwodu ciała średnio od 4 do 10 centymetrów. Często wystarczy jeden zabieg, aby były widoczne jego efekty. Podczas stosowania fal ultradźwiękowych „rozbijane” są komórki tłuszczowe na wielu głębokościach, zazwyczaj od 0,7 cm do 1,5 centymetra.

Co dzieje się z komórkami tłuszczowymi?

Zabieg prowadzi do rozerwania błon komórek tłuszczowych. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy tłuszcze oraz inne składniki są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby, gdzie jest on traktowany jako tłuszcz, który został dostarczony z pożywieniem. Do usunięcia trójglicerydów nie jest wymagane zastosowanie nienaturalnych procesów metabolicznych.
Rezultaty z opublikowanej próby klinicznej i innych niezależnych badań klinicznych pokazują, że uwolnione trójglicerydy nie akumulują się w krwi ani wątrobie.

 • Rozbijanie tkanki tłuszczowej pojedynczym impulsem na wielu głębokościach,
 • Jeden impuls dociera do głębokości od 0,7 cm do 1,5 cm i oddziaływuje na większą ilość tkanki tłuszczowej

Model In-vivo Procine:

Rozbijanie komórek tłuszczowych można zaobserwować za pomocą nietermalnego ultradźwięku VDF.

Jakie są zalety zabiegu?

 • możliwość redukcji lokalnie odłożonego tłuszczu w sposób nieinwazyjny,
 • procedura bezpieczna i prosta, na zasadzie “walk-in, walk-out”
 • bez siniaków, opuchlizny czy dyskomfortu pozabiegowego
 • bez okresu rekonwalescencji oraz zapobiega efektowi jo-jo
 • wymierne rezultaty w czasie tak krótkim jak dwa tygodnie po zabiegu
 • metoda nie wymaga znieczulenia, usypiania, nacięć ani zastrzyków
 • rozbijane są tylko komórki tłuszczowe, podczas gdy skóra, naczynia krwionośne, nerwy i tkanka łączna pozostają nienaruszone
 • skutecznie zastępuje tradycyjną liposukcję

Zalecenia

Dwa dni przed zabiegiem, oraz dwa tygodnie po nim należy ograniczać spożywanie tłuszczów i węglowodanów. Niewskazane jest również zażywanie leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych oraz witaminy E. W okresie dwóch tygodni przed zabiegiem zabronione jest spożywanie aspiryny oraz niesterydowych środków przeciwzapalnych. Nie powinno się również przebywać w środowisku narażonym na występowanie herbicydów oraz pestycydów.

Umów się na wizytę

Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn posiadających niewielką nadwagę – do 8 kilogramów, którzy chcą w sposób nieinwazyjny pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Miejsca najchętniej modelowane to: uda, brzuch oraz pośladki.

 • ciąża oraz karmienie piersią,
 • choroby metaboliczne np: cukrzyca
 • wszczepiony stymulator serca
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • przepuklina brzuszna
 • leczenie kwasem acetylosalicylowym np: Aspiryna

Efekty zabiegu

New Ultrashape VDF efekty poPRZED
New Ultrashape VDF efekty poPO
New Ultrashape VDFPRZED
New Ultrashape VDF efektyPO

Cena zabiegu

Koszt zabiegu                Neu Ultrashape VDF Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
od 1 500 zł 1h Kosmetolog, fizjoterapeuta Nie Nie Brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności