Modelowanie sylwetki

New Ultrashape VDF

New Ultrashape VDF

New Ultrashape VDF

New Ultrashape VDF Nowy nieinwazyjny zabieg usuwania tkanki tłuszczowej z użyciem fal ultradźwiękowych o potrójnej sile.

Zabieg New Ultrashape VDF to jeden z najbardziej nowoczesnych, nieinwazyjnych sposobów usuwania tkanki tłuszczowej. Nowatorski charakter zabiegu wynika z zastosowania technologii VDF, dzięki której do usuwania tłuszczu wykorzystywane są ultradźwięki o trzykrotnie większej sile niż w przypadku tradycyjnych zabiegów Ultrashape.

Efektem zabiegu New Ultrashape VDF jest zmniejszenie obwodu ciała średnio od 4 do 10 centymetrów po 3 zabiegach. Często wystarczy jeden zabieg, aby były widoczne jego efekty. Podczas stosowania fal ultradźwiękowych „rozbijane” są komórki tłuszczowe na wielu głębokościach, zazwyczaj od 0,7 cm do 1,5 centymetra.

Czego doświadczę podczas zabiegu New Ultrashape VDF?

Zabieg New Ultrashape VDF składa się z trzech etapów. Na początku wykonuje się masaż za pomocą specjalnej głowicy RFVac™, wytwarzającej podciśnienie i dwubiegunowe fale radiowe, które zwiększają w tkance przepływ krwi i limfy, przygotowując ciało do aplikacji ultradźwięków New Ultrashape VDF. Następnie odbywa się główna faza zabiegu, czyli rozbicie komórek tłuszczowych przy użyciu Nietermicznych Skupionych Ultradźwięków UltraShape VDF. Ultradźwięki, dzięki zaawansowanej technologii VDF, „rozbijają” tylko tkankę tłuszczową, nie naruszając skóry, naczyń krwionośnych i tkanki łącznej. W ostatnim etapie zabiegu przeprowadzany jest masaż, a wykonywany jest on ponownie z użyciem głowicy RFVac™. Efektem tego masażu jest drenaż limfatyczny, który ułatwia usunięcie z organizmu trójglicerydów, uwolnionych podczas rozbijania tkanki tłuszczowej. Masaż wykonany głowicą RFVac™, wykorzystującą fale radiowe, dodatkowo poprawia jędrność i napięcie skóry.

Terapia łączona New Ultrashape VDF z RFVac™.

Zabiegi odchudzające wykonywane za pomocą Ultrashape VDF nie wymagają zastosowania znieczulenia, ponieważ są bezbolesne i skutecznie zastępują chirurgiczną liposukcję.

New Ultrashape VDF - krok 1

Krok 1:
Zabieg UltraShape RFVac™
Z użyciem dwubiegunowego RF i aplikatora próżniowego UltraShape RFVac™

następuje zwiększenie cyrkulacji w tkance przygotowujące ją na zabieg UltraShape VDF

New Ultrashape VDF - krok 2

Krok 2:
Zabieg Nietermicznymi Skupionymi Ultradźwiękami UltraShape VDF

natychmiastowe i selektywne rozbicie komórek tłuszczowych

New Ultrashape VDF - krok 3

Krok 3:
Zabieg UltraShape RFVac™
Z użyciem dwubiegunowego RF i aplikatora próżniowego UltraShape RFVac™

Przyspieszona cyrkulacja i aktywność limfatyczna -> lepsze i szybsze usuwanie tłuszczu i naprężanie tkanki

Dwubiegunowa Częstotliwość Radiowa i Zintegrowana Próżnia RFVac™

System łączy dwa dwubiegunowe tryby RF (0.8 i 2.0 MHz) w jednym urządzeniu, umożliwiając terapię RF na różnych głębokościach tkanki. Próżnia zasysa skórę w głowicę, podczas gdy energia RF jest dostarczana tak by umożliwić efektywne podgrzewanie pod nią tkanek. Masaż próżniowy może być wykonywany bez energii RF.

Co dzieje się po zabiegu New Ultrashape VDF?

Po zabiegu pacjent może od razu powrócić do codziennych obowiązków. Zabiegi odchudzające i modelujące sylwetkę Ultrashape VDF nie wymagają rekonwalescencji ani konieczności przebywania w domu. Pacjent nie odczuje bólu, a powierzchnia skóry zostanie znacznie wygładzona. Kolejny zabieg wykonywany na tej samej partii ciała może być przeprowadzony po upływie 2 tygodni. Efektem zabiegu New Ultrashape VDF jest zmniejszenie obwodu ciała średnio od 4 do 10 centymetrów. Często wystarczy jeden zabieg, aby były widoczne jego efekty. Podczas stosowania fal ultradźwiękowych „rozbijane” są komórki tłuszczowe na wielu głębokościach, zazwyczaj od 0,7 cm do 1,5 centymetra.

Co dzieje się z komórkami tłuszczowymi?

Zabieg New Ultrashape VDF prowadzi do rozerwania błon komórek tłuszczowych. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy tłuszcze oraz inne składniki są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby, gdzie jest on traktowany jako tłuszcz, który został dostarczony z pożywieniem. Do usunięcia trójglicerydów nie jest wymagane zastosowanie nienaturalnych procesów metabolicznych.
Rezultaty z opublikowanej przez UltraShape, próby klinicznej i innych niezależnych badań klinicznych pokazują, że uwolnione trójglicerydy nie akumulują się w krwi ani wątrobie.

New Ultrshape VDF

 • Rozbijanie tkanki tłuszczowej pojedynczym impulsem na wielu głębokościach,
 • Jeden impuls dociera do głębokości od 0,7 cm do 1,5 cm i oddziaływuje na większą ilość tkanki tłuszczowej
New Ultrashape VDF Warszawa

Model In-vivo Procine:

Rozbijanie komórek tłuszczowych można zaobserwować za pomocą nietermalnego ultradźwięku VDF.

New Ultrashape VDF Warszawa

Jakie są zalety New Ultrashape VDF?

 • możliwość redukcji lokalnie odłożonego tłuszczu w sposób nieinwazyjny,
 • procedura bezpieczna i prosta, na zasadzie “walk-in, walk-out”
 • bez siniaków, opuchlizny czy dyskomfortu pozabiegowego
 • bez okresu rekonwalescencji oraz zapobiega efektowi jo-jo
 • wymierne rezultaty w czasie tak krótkim jak dwa tygodnie po zabiegu
 • metoda nie wymaga znieczulenia, usypiania, nacięć ani zastrzyków
 • rozbijane są tylko komórki tłuszczowe, podczas gdy skóra, naczynia krwionośne, nerwy i tkanka łączna pozostają nienaruszone
 • skutecznie zastępuje tradycyjną liposukcję

Zalecenia

Dwa dni przed zabiegiem, oraz dwa tygodnie po nim należy ograniczać spożywanie tłuszczów i węglowodanów. Niewskazane jest również zażywanie leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych oraz witaminy E. W okresie dwóch tygodni przed zabiegiem zabronione jest spożywanie aspiryny oraz niesterydowych środków przeciwzapalnych. Nie powinno się również przebywać w środowisku narażonym na występowanie herbicydów oraz pestycydów.

Umów się na wizytę

Zabieg New Ultrashape VDF przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn posiadających niewielką nadwagę – do 8 kilogramów, którzy chcą w sposób nieinwazyjny pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Miejsca najchętniej modelowane to: uda, brzuch oraz pośladki.

 • ciąża oraz karmienie piersią,
 • choroby metaboliczne np: cukrzyca
 • wszczepiony stymulator serca
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • przepuklina brzuszna
 • leczenie kwasem acetylosalicylowym np: Aspiryna

Efekty zabiegu

New Ultrashape VDF efekty poPRZED
New Ultrashape VDF efekty poPO
New Ultrashape VDFPRZED
New Ultrashape VDF efektyPO

Cena zabiegu

Koszt zabiegu Orientacyjny czas trwania zabiegu Kto wykonuje zabieg? Inwazyjny Znieczulenie Czas rekonwalescencji
od 1 500 zł 1h Kosmetolog, fizjoterapeuta Nie Nie Brak

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(więcej)
(więcej)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(więcej)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(więcej)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności