Kosmetologia

Zabiegi na rozszerzone naczynka

Zabiegi na rozszerzone naczynka

ZABIEG CLARTE & CONFORT

Wzmacnia i uszczelnia ściany naczyń krwionośnych (głównie flawonoidy, polifenole, witamina PP ), pozyskiwane z ekstraktów z liści leszczyny, owoców borówki i drożdży. Zabieg reguluje przepływ krwi, zmniejsza zaczerwienienie w obrębie twarzy spowodowanego utrwaleniem się zmian naczyniowych na skutek np.: niekorzystnych czynników środowiskowych, złej pielęgnacji skóry, zaburzeń na tle emocjonalnym. Zabieg znacznie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Polecany dla cery z problemami naczyniowymi, z wyraźnymi objawami „gry naczyniowej”, „pajączków”, a nawet z dotkniętej trądzikiem różowatym. Zabieg Clarte stanowi dopełnienie zabiegów laserowych (laserowego zamknięcia uszkodzonych naczynek).

Na czym polega zabieg?

Serum Clarte & Confort nakłada się po kilka kropli na zaczerwienione miejsca, omijając okolice oczu. Następnie można nałożyć krem ochronny do codziennej pielęgnacji. Intensywna kuracja obejmuje stosowanie produktu rano i wieczorem przez miesiąc.

Jakie korzyści niesie za sobą?

Clarte & Confort zmniejsza zaczerwienieni skóry związane z pękającymi naczynkami. Zabieg ma działanie łagodzące i wzmacniające naczynka.

Jakie są rodzaje zabiegów?

Usuwanie naczynek można wykonać za pomocą lasera. Serum Clarte & Confort można stosować jako uzupełnienie zabiegu bądź do codziennej pielęgnacji cery naczynkowej (wówczas wystarczy zastosowanie raz dziennie).

Jak stosować?

Wystarczy nałożyć kilka kropel produktu na oczyszczoną skórę twarzy. Po chwili można nałożyć krem i makijaż.

Rekonwalescencja

Usuwanie naczynek z zastosowaniem serum Clarte & Confort nie wymaga specjalnego przygotowania ani rekonwalescencji.

Jakie są przeciwwskazania?

Uszkodzenia skóry, nadwrażliwość na składniki preparatu.

Cena: 130,00zł

Magia róży, RS2

Zabieg polecany jest do skóry z rozszerzonymi naczynkami i trądzikiem różowatym. Ten wyjątkowy i niezwykle intensywny rytuał sprawi, że Twoja twarz nabierze zdrowego i świeżego wyglądu. Zielona herbata bogata w katechiny, witaminy A, C i B, wapń, mangan, miedz i cynk zadziała regenerująco i antybakteryjnie. Ekstrakt z lukrecji zmniejszy zaczerwienienia. Zabieg przyniesie natychmiastową ulgę, uczucie komfortu i chłodu. Roznoszący się wokół naturalny zapach róży francuskiej ukoi zmysły i wprowadzi Cię w stan głębokiego relaksu.

Na czym polega zabieg?

Usuwanie naczynek warto wspomagać zabiegami z zastosowaniem intensywnie działających preparatów kosmetycznych. „Magia róży” RS2 polega na nakładaniu na skórę serum zawierającego wyciągi z zielonej herbaty, rumianku i lukrecji, co ma działanie łagodzące i zmniejszające zaczerwienienie.

Jakie korzyści niesie za sobą?

Skutecznie wspiera efekty uzyskane podczas usuwania naczynek z zastosowaniem lasera i innych metod z zakresu medycyny estetycznej. „Magia róży” RS2 to rytuał pielęgnacyjny i relaksujący skórę.

Jakie są rodzaje zabiegów?

„Magia róży” RS2 to zabieg na zaczerwienienie towarzyszące cerze naczynkowej, ale rekomendowany jest do zastosowania również w przypadku trądziku różowatego.

Jak przebiega zabieg? (krok po kroku)

Zabieg wykonywany jest w gabinecie medycyny estetycznej lub w gabinecie kosmetologa.

Rekonwalescencja po zabiegu

Zabieg „Magia róży” RS2 nie wymaga rekonwalescencji.

Jakie są przeciwwskazania?

Uszkodzenia skóry, nadwrażliwość na składniki preparatu.

Cena 350 zł

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone