Klinika Elite

Centrum Laseroterapii

Serdecznie witamy na stronie Kliniki Elite – Centrum Laseroterapii. Od 1999 roku nasza Klinika dba o to, by każdy kto przekracza jej progi mógł poczuć się wyjątkowo. Od ponad 20 lat oferujemy naszym Pacjentom najnowsze, najskuteczniejsze i najbardziej innowacyjne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, laseroterapii, medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, flebologii i kosmetologii.

My wiemy, jak ważny jest atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie, dlatego oferujemy naszym Pacjentom najlepsze dostępne na rynku technologie, które dają skuteczne rozwiązania terapeutyczne. Dzięki temu nasi Pacjenci mogą cieszyć się spektakularnymi rezultatami oferowanych zabiegów. W naszych placówkach korzystamy z nowoczesnych urządzeń zabiegowych dostarczanych przez renomowanych producentów m.in. Palomar, Hoya, Cutera, Lumenis, Ultrashape czy Restauration Robotics.

Dbamy o to, by nasi Pacjenci mogli poczuć się u nas pewnie, komfortowo i bezpiecznie. Dlatego współpracujemy z lekarzami, którzy mają długoletnie doświadczenie w zakresie dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz ginekologii. Wśród naszych pracowników nie ma osób przypadkowych. Pracujące w Klinice Elite pielęgniarki i kosmetolodzy to również osoby z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dla naszych ekspertów praca to także pasja, którą chcą dzielić się z Pacjentami naszej Kliniki. Codziennie dbają oni o to, by każdy Pacjent czuł się wyjątkowo.

Dynamiczny rozwój naszej Kliniki pozwolił nam na otwarcie trzech placówek, które cieszą się ogromnym zaufaniem Pacjentów. Jedna z klinik mieści się w centrum Warszawy, druga w Pruszkowie, z kolei trzecia na Kabatach.

  • Warszawa, ul. Złota 61, tel. +48 22 251 21 21
  • Warszawa, ul. Wąwozowa 8, tel. +48 22 251 21 21
  • Pruszków, ul. Komorowska 2 lok.4, tel. +48 22 251 21 21

Wszystkie trzy nasze Kliniki spełniają najwyższe normy jakościowe i sanitarne, umożliwiające wykonywanie wszelkich zabiegów.

Przez lata działalności naszej Kliniki udało nam się zdobyć mocną pozycję w branży, a także stworzyć miejsce, w którym każdy Pacjent może poczuć się wyjątkowo. Naszą Klinikę doceniają piękne i znane Polki – Tatiana Okupnik, Agnieszka Cegielska oraz Paulina Sykut.

Miła atmosfera, kompetentna kadra, sprzęt najwyżej klasy, konkurencyjne ceny – to tylko niektóre z zalet naszej Kliniki.

Serdecznie zapraszamy
Zespół Kliniki Elite – Centrum Laseroterapii

Klinika Elite

Nasi specjaliści

Dbamy o to, by nasi Pacjenci mogli poczuć się u nas pewnie, komfortowo i bezpiecznie. Dlatego współpracujemy z lekarzami, którzy mają długoletnie doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii estetycznej.

Lidia Kwiatkowska

Prezes Kliniki Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

lek. Marek Murawski

Specjalista chirurgii plastycznej, specjalista chirurgii dziecięcej

dr n. med. Olga Warszawik-Hendzel

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

dr Katarzyna Siwko

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

dr n. med. Katarzyna Małkińska

Specjalista dermatolog-wenerolog

lek. Aleksandra Porębska – Dobosz

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista medycyny rodzinnej

lek. Marzena Janasik

Lekarz medycyny estetycznej

dr Rutkowski Roman

Ginekolog położnik

lek. Agnieszka Płachta

Lekarz, w trakcie specjalizacji z anestezjologii

dr Diana Iwaniuk

Specjalista chirurgii ogólnej, specjalista medycyny estetycznej

lek. Rafał Berner

Lekarz rehabilitacji medycznej, lekarz medycyny estetycznej, specjalista zabiegów estetycznych u mężczyzn

lek. Barbara Wiak-Deryło

Lekarz medycyny estetycznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej

lek. Anna Bohdziewicz

Lekarz medycyny estetycznej

lek. Denisa Yener

Lekarz medycyny estetycznej

Wioletta Kaniewska

Specjalista kosmetolog

Ewelina Matyka

Specjalista kosmetolog

Paulina Gniadek

Specjalista kosmetolog

Kamila Szydłowska-Zwierowicz

Specjalista kosmetolog

Natalia Garbarczyk

Specjalista kosmetolog

Marlena Chudawska

Specjalista kosmetolog

Katarzyna Świderska

Specjalista kosmetolog

Urszula Żmuda

Specjalista kosmetolog

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(więcej)
(więcej)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(więcej)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(więcej)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności