dr n. med. Dorota Żukowska

Specjalista chirurgii plastycznej, specjalista chirurgii dziecięcej, lekarz medycyny estetycznej

Nasz zespół

Dorota Żukowska

dr n. med. Dorota Żukowska - chirurg

dr n. med. Dorota Żukowska

lekarz chirurgii plastycznej i chirurgii dziecięcej, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Studia na Wydziale Lekarskim ukończyła w 1983 roku, a pięć lat później uzyskała tytuł specjalisty I stopnia w chirurgii dziecięcej. Swoją edukację kontynuowała, uzyskując specjalizację II stopnia z chirurgii dziecięcej w 1993 roku. W 1996 roku obroniła pracę doktorską na Akademii Medycznej w Łodzi. W 1999 roku uzyskała specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej.

Dr Żukowska specjalizuje się w różnorodnych zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej, a także medycyny estetycznej. Przeprowadza operacje korekcyjne twarzy, takie jak plastyka odstających uszu, plastyka powiek oraz chirurgiczna korekta nosa. Wykonuje operacje zmniejszania, podnoszenia lub powiększania piersi przy użyciu implantów. Zajmuje się również chirurgicznym leczeniem ginekomastii u mężczyzn, a także plastyką powłok brzusznych i operacyjnym leczeniem przepuklin. Ponadto, w swojej praktyce realizuje zabiegi z zakresu usuwania blizn, czy też wygładzania zmarszczek.

W obszarze chirurgii dziecięcej dr Żukowska wykonuje skomplikowane operacje rekonstrukcyjnych wad wrodzonych u dzieci, takich jak m.in. rozszczepy wargi i podniebienia, niedorozwój małżowin usznych oraz wady powłok brzusznych i kończyn górnych.

Dr Żukowska to lekarz o dużym doświadczeniu zawodowym. Swoje kwalifikacje z zakresu chirurgii rozwijała, zdobywając doświadczenie od najlepszych specjalistów zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in. w Grecji, Hiszpanii, Rosji i Indiach. Stale podnosi swoje umiejętności zawodowe i zdobywa nową wiedzę poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach, sympozjach i kongresach naukowych z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Jest autorką i współautorką licznych prac naukowych z zakresu chirurgii dziecięcej i plastycznej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności