dr n. med. Katarzyna Małkińska

Specjalista dermatolog-wenerolog

Nasz zespół

dr n. med. Katarzyna Małkińska

Katarzyna małkińska - lekarz

dr n. med. Katarzyna Małkińska

Specjalista dermatolog-wenerolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2011, szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie. Jest lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii, członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W codziennej praktyce konsultuje, diagnozuje i leczy osoby dorosłe i dzieci w zakresie dermatologii i wenerologii. Wykonuje również zabiegi z zakresu kriochirurgii, elektrochirurgii, laserowego usuwania zmian skórnych, pobiera wycinki skóry do badań histopatologicznych. Dr n. med. Katarzyna Małkińska wykonuje dermoskopię i trichoskopię, a poza praktyką kliniczną prowadziła również zajęcia z zakresu dermatologii ze studentami polsko- i anglojęzycznymi Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W szczególnym zakresie zainteresowań dr. Małkińskiej jest leczenie i pielęgnacja skóry, zwłaszcza skłonnej do trądziku, diagnostyka stanów przednowotworowych, nowotworowych skóry z wykorzystaniem dermoskopii, laseroterapia, zwłaszcza usuwanie zmian skórnych z wykorzystaniem lasera CO2 oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, szczególnie z użyciem laserów ablacyjnych i nieablacyjnych, mezoterapii oraz peelingów chemicznych.

Dr n. med. Katarzyna Małkińska stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach z zakresu: dermoskopii i wideodermoskopii, peelingów chemicznych, mezoterapii, laseroterapii, metod plasma IQ oraz HIFU.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(więcej)
(więcej)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(więcej)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(więcej)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności