dr n. med. Olga Warszawik-Hendzel

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Nasz zespół

Olga Warszawik-Hendzel

dr n. med. Olga Warszawik-Hendzel

specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka I Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Dermatologii CSK MSW a obecnie pracuje w Katedrze i Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie poza praktyką kliniczną, prowadzi zajęcia ze studentami polsko- i angielskojęzycznymi wydziału lekarskiego. Jest również wykładowcą na Podyplomowych Studiach z Medycyny Estetycznej Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Międzynarodewego Centrum Kształcenia Medycyny Ant-Aging.

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology, International Trichoscopy Society, International Dermoscopy Society, European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
Uzyskała tytuł doktora nauk medycznych za rozprawę pt. „Przydatność demoskopia i refleksyjnej mikroskopii konfokalnej we wczesnym wykrywaniu rogowacenia słonecznego i raków skóry”.
Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu nieoperacyjnych zabiegów korygujących i modelujących wygląd twarzy i ciała. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz wysoko zaawansowanych i nowoczesnych metodach laseroterapii.
W swojej codziennej pracy zawodowej zajmuje się pełnym zakresem dermatologii klinicznej i estetycznej, dermatochirurgii oraz laseroterapii. Do jej szczególnych zainteresowań należy diagnostyka i leczenie chorób owłosionej skóry głowy, w tym łysienia telogenowego, androgenowego, plackowatego oraz bliznowaciejącego zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w wykonywaniu trichoskopii (komputerowego badania owłosionej skóry głowy) i trichogramów. Swoją wiedzę w zakresie chorób włosów poszerza biorąc udział w międzynarodowych kongresach, w tym World Congress of Trichoscopy, World Congress Hair Research, Congress of The European Hair Research Society.

W ramach działalności naukowej zajmuje się przede wszystkim wczesną diagnostyką stanów przednowotworowych i nowotworów skóry z wykorzystaniem nowoczesnych nieinwazyjnych metod obrazowania skóry takich jak dermoskopia, wideodermoskopia oraz konfokalna mikroskopia laserowa. Ukończyła kurs dermoskopii na Uniwersytecie Medycznym w Graz, Austria oraz kurs konfokalnej mikroskopii laserowej na Uniwersytecie Medycznym w Berlinie. Autorka i współautorka licznych publikacji naukowych. Swoją wiedzę z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej stale poszerza biorąc czynny udział zjazdach, kursach oraz kongresach w kraju i na świecie

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności