Kamila Szydłowska-Zwierowicz

Specjalista kosmetolog

Nasz zespół

Kamila Szydłowska-Zwierowicz

Kamila Szydłowska-Zwierowicz

Specjalista kosmetolog

Absolwentka kierunku kosmetologia w Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, ze specjalizacją kosmetologia bioestetyczna. Z Kliniką Elite związana jest od 3 lat. Wciąż poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje w zakresie kosmetologii, a teraz również stara się o tytuł pielęgniarki na ostatnim roku w Mazowieckiej Uczelni Medycznej, w trybie stacjonarnym. Uczestniczy w licznych konferencjach, kursach i warsztatach.

Ukończyła roczną szkołę z zakresu kosmetologii medycznej expert w Broadway Beauty, gdzie pogłębiała wiedzę o zabiegach: mezoterapia igłowa, skinboostery, osocze bogatopłytkowe (PRP) i fibryna bogatopłytkowa (i-PRF), lipoliza iniekcyjna i intralipoterapia twarzy i cała, stymulatory tkankowe, aplikacja kwasu hialuronowego (igła, kaniula) – wypełnianie bruzd, zmarszczek, fałd kwasem hialuronowym, modelowanie i powiększanie ust różnymi technikami, wolumetria kwasem hialuronowym (kości policzkowe, żuchwa, nos, broda). W Klinice Elite wykonuje głównie zabiegi pielęgnacyjne, przeciwstarzeniowe twarzy: karboksyterapia, Dermafrac, Dermapen, drenaż twarzy, szyi i dekoltu, Icoone Laser, Accent Prime, Geneo, mikrodermabrazja, kwasy, zabiegi pielęgnacyjne, masaż; na ciało: Accent Prime, Icoone laser, Onda, karboksyterapia, SPM, laseroterapia, fala uderzeniowa Liposhock, laser Body-mix.

Kamila z ogromną pasją podchodzi do swojej specjalizacji kosmetologicznej i docenia rozwiązania kosmetologii High-Tech. Uważa, że najlepsze efekty zabiegowe osiąga się poprzez terapie łączone. Dobiera w codziennej pracy kompleksowe terapie poprawy wyglądu twarzy, jak i ciała. Cechuje ją profesjonalizm, holistyczne i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Do swojego zawodu podchodzi bardzo odpowiedzialnie, podążając za nowoczesnymi technologiami. Stale śledzi wszelkie nowości w medycynie estetycznej i kosmetologii. Największą radość zapewnia jej zadowolenie i uśmiech pacjenta z uzyskanych rezultatów terapeutycznych. Prywatnie wielbicielka pływania, podróży oraz zdrowego stylu życia.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(więcej)
(więcej)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(więcej)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(więcej)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności