lek. Anna Bohdziewicz

Lekarz medycyny estetycznej

Nasz zespół

lek. Anna Bohdziewicz

lek. Anna Bohdziewicz

Lekarz medycyny estetycznej, w trakcie specjalizacji z laryngologii.

Anna Bohdziewicz jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zdobyła niezbędne umiejętności medyczne oraz wiedzę kliniczną. Następnie ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej, co pozwoliło jej na pełne opanowanie najnowszych procedur i technologii wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Jest również autorką licznych medycznych artykułów naukowych, które stanowią cenny wkład w rozwijanie wiedzy medycznej.

Lek. Anna Bohdziewicz pasjonuje się tematyką przeszczepów włosów, dzięki czemu może pomagać potrzebującym osobom w przywracaniu naturalnej gęstości włosów i poprawie wizerunku. Jej umiejętności oraz doświadczenie pozwalają osiągać wyjątkowe rezultaty, a za tym duże zadowolenie pacjentów i renomę.

W ramach swojej praktyki medycznej przeprowadza także zabiegi z toksyną botulinową, osoczem bogatopłytkowym, kwasem hialuronowym oraz stymulatorami tkankowymi. Dodatkowo, wykorzystuje zaawansowane urządzenia laserowe, aby poprawić jakość i strukturę skóry swoich pacjentów.

W medycynie estetycznej stawia na podkreślenie naturalnego piękna oraz dostosowanie procedur do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Jest cenioną specjalistką, która nieustannie rozwija swoją wiedzę, aby zapewnić pacjentom opiekę najwyższej jakości i osiągnąć efekty zgodne z oczekiwaniami, co wpływa na ich komfort psychiczny, zadowolenie, poczucie własnej wartości.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami


Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% zniżki na pierwsze świadczenie medyczne

(przejdź na podstronę)
(rozwiń)
w postaci adresu e-mail przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, w celu korzystania przeze mnie z usługi newsletter.

(rozwiń)
przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(rozwiń)
Wyrażam zgodę na używanie przez Amitek Sp. z o.o z siedzibą w Brwinowie przy ul. Bratniej 42, 05-840 Brwinów NIP: 534-244-52-80, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu kontaktu ze mną i dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności