lek. Marzena Janasik

lekarz medycyny estetycznej

Nasz zespół

Marzena Janasik

Marzena Janasik

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie, absolwentka Podyplomowych Studiów Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Podyplomowych Studiów dla Lekarzy z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii na GWSH w Katowicach.

Jest członkiem i aktywnie uczestniczy w działaniach Międzynarodowego StowarzyszeniaTrichologii Klinicznej i Estetycznej ICATA.

Członek Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (SME PTL), Polskiego Stowarzyszenia Medycyny Przeciwstarzeniowej­ Anti-­Ageing (PSAAM ), Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME.

Medycyną estetyczną zajmuje się od roku 2007. Posiada bogatą wiedzę w wykonywaniu zabiegów z użyciem toxyny botulinowej, peelingów medycznych, mezoterapii oraz lipolizy iniekcyjnej, w czym się specjalizuje.

Jej bogate doświadczenie w wykonywaniu nieoperacyjnego liftingu twarzy i ciała z zastosowaniem kwasu hialuronowego, hydroksyapatu wapnia oraz kwasu polimlekowego, zabiegów z zastosowaniem zaawansowanej technologii wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej High Intensity Focused Ultrasound (HIFU) pozwala na uzyskiwanie oczekiwanych, najlepszych efektów i zadowolenia pacjentów.

Jest zwolennikiem metod stymulujących skórę z wykorzystaniem zaawansowane procedur anti-aging z użyciem osocza bogato płytkowego w połączeniu z zabiegami laserowymi, na czym głownie opiera swoją pracę w zakresie medycyny przeciwstarzeniowej.

W medycynie regeneracyjnej wykorzystuje komórki macierzyste do leczenia nadmiernego wypadania włosów zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, poprzez uczestnictwo w licznych kongresach, międzynarodowych sympozjach i konferencjach naukowych oraz kursach i szkoleniach, dzięki czemu w codziennej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, a także laseroterapii. W kontaktach z pacjentami, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, umiejętności uważnego słuchania potrzeb pacjentów indywidualnie dobiera procedury zabiegowe uzyskując oczekiwane efekty.

BANK PKO BP
44 1020 4900 0000 8402 3097 3156

© ELiTE – Wszelkie prawa zastrzeżone